Tapahtumia

1-div 2/6
 
25.10.2014

3-div 1/2
 
25.10.2014 - 26.10.2014

ARF-cup
 
25.10.2014 - 26.10.2014

Polarline GP
 
1.11.2014 - 2.11.2014

Pallaksen ratingkisat
 
1.11.2014 - 2.11.2014

Liittokokous
 
8.11.2014

Veteraanien Joukkue-SM
 
8.11.2014

Kaikki tapahtumat

Sponsorit

Kirjaudu sisään 

Kilpailukalenteri

Sivulla on voimassaoleva kilpailukalenteri. Kilpailujen lisätiedot avautuvat kilpailun nimen kohdalta.
Myös aikaisempien kilpailujen tiedot ja  tulokset  näkyvät listalla valitsemalla linkistä  'Näytä myös menneet kilpailut'.
Kalenterin muutos- tai korjaustarpeista  ota yhteys kilpailuvaliokunnan puheenjohtajaan 
Kilpailu Mestareiden turnaus
Päivämäärä 26.5.2012
Järjestäjä Tallinna
Paikka Tallinna
Lisätietoja Mestaruussarjan voittajien turnaus, mukana:
Suomi, Viro, Liettua ja Latvia

Näytä myös menneet kilpailut
Päivämäärä Kilpailu Järjestäjä Paikka Kutsu Tulokset
Lokakuu 2014
  18.10.2014 2-div 1/4 Useita Useita   
  18.10.2014 SM-sarja 2/5 Wega Ruskeasuo, Helsinki   
  19.10.2014 TOP-12 I-karsinta SPTL Ruskeasuo, Helsinki KutsuTulokset
  25.10.2014 1-div 2/6 OPT-86 & TuKa Rajakylä, Oulu ja Alfa, Turku   
  25.10.2014 - 26.10.2014 3-div 1/2 Useita Useita   
  25.10.2014 - 26.10.2014 ARF-cup MBF Ruskeasuo, Helsinki Kutsu 
Marraskuu 2014
  1.11.2014 - 2.11.2014 Polarline GP OPT-86 Rajakylä, Oulu Kutsu 
  1.11.2014 - 2.11.2014 Pallaksen ratingkisat Turun Pallas Alfa, Turku Kutsu 
  8.11.2014 Veteraanien Joukkue-SM BK Ruskeasuo, Helsinki Kutsu 
  8.11.2014 - 9.11.2014 PT Espoon syyskisat JGP PT Espoo Tuulimäki, Espoo Kutsu 
  15.11.2014 TOP-12 lopputurnaus SPTL Ruskeasuo, Helsinki   
  15.11.2014 TOP-8 turnaus (naiset) SPTL Ruskeasuo, Helsinki   
  15.11.2014 JPT:n kansalliset JPT Joensuu   
  16.11.2014 PTS-60:n kansalliset PTS-60 Ruskeasuo, Helsinki   
  22.11.2014 - 23.11.2014 Joukkue- ja M2200-SM PT 75 Hervanta, Tampere KutsuKutsu
  22.11.2014 - 23.11.2014 4-div 1/2 Useita Useita   
  29.11.2014 2-div 2/4 Useita Useita   
  29.11.2014 MPS:n kansalliset MPS Mikkeli   
  29.11.2014 SM-sarja 3/5 MBF Ruskeasuo, Helsinki   
Joulukuu 2014
  5.12.2014 - 7.12.2014 Finlandia Open SPTL Kisakallio, Lohja Kutsu 
  12.12.2014 - 14.12.2014 Kinkkukisat TuKa Alfa, Turku Kutsu 
  20.12.2014 1-div 3/6 Wega Ruskeasuo, Helsinki   
Tammikuu 2015
  3.1.2015 KePTS:n kansalliset KePTS Tervahalli, Kemi   
  10.1.2015 - 11.1.2015 Kosken Malja GP KoKa Kosken yläaste, Koski TL   
  17.1.2015 1-div 4/6 OPT-86 & KoKa Oulu ja Koski TL   
  17.1.2015 - 18.1.2015 Turun tähtikisat TuPy Alfa, Turku   
  24.1.2015 IPT-94:n kansalliset IPT-94 Urheilutalo, Iisalmi   
  24.1.2015 - 25.1.2015 Wega-malja GP Wega Ruskeasuo, Helsinki   
  31.1.2015 - 1.2.2015 Veteraani-SM OPT-86 Rajakylä, Oulu   
Helmikuu 2015
  7.2.2015 2-div 3/4 Useita Useita   
  7.2.2015 SM-sarja 4/5 OPT-86 Rajakylä, Oulu   
  8.2.2015 TJG-pöytätennisturnaus JysRy Vaajakosken l-halli, Jyväskylä   
  14.2.2015 KuPTS:n kansalliset KuPTS Luola, Kuopio   
  14.2.2015 - 15.2.2015 Gewo-cup Maunulan Spinni Ruskeasuo, Helsinki   
  21.2.2015 PTS-60:n kansalliset PTS-60 Ruskeasuo, Helsinki   
  21.2.2015 - 22.2.2015 Oulun Silmälaser Open OPT-86 Rajakylä, Oulu   
  28.2.2015 - 1.3.2015 Henkilökohtainen SM GP TIP-70 Urheilutalo, Tikkurila, Vantaa   
Maaliskuu 2015
  7.3.2015 TOP-12 III-karsinta SPTL Ruskeasuo, Helsinki   
  14.3.2015 1-div 5/6 TuKa & HIK Turku ja Hanko   
  14.3.2015 - 15.3.2015 4-div 2/2 Useita Useita   
  21.3.2015 MPS:n kansalliset MPS Mikkeli   
  21.3.2015 - 22.3.2015 Juniori-SM MBF Ruskeasuo, Helsinki   
  28.3.2015 SM-sarja 5/5 PT Espoo Ruskeasuo, Helsinki   
  28.3.2015 - 29.3.2015 3-div 2/2 Useita Useita   
Huhtikuu 2015
  11.4.2015 SM-sarja lopputurnaus Avoin Avoin   
  11.4.2015 PT 75:n kans. & AY-kisa PT 75 Hervanta, Tampere   
  11.4.2015 2-div 4/4 Useita Useita   
  17.4.2015 - 19.4.2015 Silja-malja TuKa & RC Gold Boys Caribia, Turku   
  25.4.2015 1-div 6/6 MBF Ruskeasuo, Helsinki   
  25.4.2015 - 26.4.2015 PT Espoon kevätkisa JGP PT Espoo Tuulimäki, Espoo   
  26.4.2015 - 3.5.2015 MM-kilpailut Suzhou Kiina   
Toukokuu 2015
  2.5.2015 - 3.5.2015 17-SM & Nappulaliiga KoKa Kosken yläaste, Koski TL   
  9.5.2015 SM-sarja karsinta Avoin Avoin   
  9.5.2015 1-div nousukarsinta Avoin Avoin   
  10.5.2015 TOP-12 II-karsinta SPTL Ruskeasuo, Helsinki   
  16.5.2015 GP-finaalit SPTL Ruskeasuo, Helsinki   
  16.5.2015 Vammaispingis SM Avoin Avoin   
  23.5.2015 TSP-cup Maunulan Spinni Ruskeasuo, Helsinki   
Kesäkuu 2015
  6.6.2015 - 7.6.2015 Helsinki Junior Open Helsingin Piiri Ruskeasuo, Helsinki   
  13.6.2015 - 19.6.2015 Euro Games Baku Azerbaidzhan   
  27.6.2015 - 4.7.2015 Veteraanien EM PT 75 & SPTL Pirkkahalli, Tampere