Helmikuu 2016 |
Päivämäärä |
|
Tapahtuma |
Järjestäjä |
Paikka |
Kutsu |
Tulokset |
27.02. - 28.02. |
|
SPTL aloit. leiri+kilp.
|
SPTL |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
SPTL aloittelijaleiri + kilpailu
SPTL, Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
27.02. |
|
OPT-86:n ratingkisat
|
OPT-86 |
Rajakylä, Oulu |
|
|
Linkki:
OPT-86:n ratingkilpailut
OPT-86, Rajakylä, Oulu
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
28.02. - 06.03. |
|
Joukkue-MM
|
Kuala Lumpur |
Malesia |
|
|
Linkki:
Joukkue-MM
Kuala Lumpur, Malesia
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
Maaliskuu 2016 |
Päivämäärä |
|
Tapahtuma |
Järjestäjä |
Paikka |
Kutsu |
Tulokset |
05.03. - 06.03. |
|
Starin kansalliset
|
Star |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
Starin kansalliset
Star, Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
11.03. |
|
JPT
|
JPT |
Joensuu |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
12.03. |
|
SM-sarja 5/5
|
PT Espoo |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
SM-sarja 5/5
PT Espoo, Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
12.03. |
|
1-divisioona 5/6
|
PT Espoo |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
1-divisioona 5/6
PT Espoo, Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
12.03. |
|
MPS:n kansalliset
|
MPS |
Mikkeli |
|
|
Linkki:
MPS:n kansalliset
MPS, Mikkeli
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
13.03. |
|
PTS-60:n nelurikisat
|
PTS-60 |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
PTS-60:n nelurikisat
PTS-60, Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
19.03. - 20.03. |
|
Henkilökohtainen SM
|
MBF |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
Henkilökohtainen SM
MBF, Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
Huhtikuu 2016 |
Päivämäärä |
|
Tapahtuma |
Järjestäjä |
Paikka |
Kutsu |
Tulokset |
02.04. - 03.04. |
|
3-div 2/2
|
Avoin |
Avoin |
|
|
Linkki:
3-div 2/2
Avoin
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
02.04. - 03.04. |
|
4-div 2/2
|
Avoin |
Avoin |
|
|
Linkki:
4-div 2/2
Avoin
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
02.04. - 03.04. |
|
TSP Cup
|
Maunulan Spinni |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
TSP Cup
Maunulan Spinni, Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
02.04. |
|
SPTL aloitt.kilpailu
|
SPTL |
Avoin |
|
|
Linkki:
SPTL aloittelijakilpailu
SPTL, Avoin
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
08.04. - 10.04. |
|
Vet. NETU
|
Bergen |
Norja |
|
|
Linkki:
Vet. NETU
Bergen, orja
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
09.04. - 10.04. |
|
Silmälaser Open
|
OPT-86 |
Rajakylä, Oulu |
|
|
Linkki:
Silmälaser Open
OPT-86, Rajakylä, Oulu
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
09.04. - 10.04. |
|
PT Espoon Kevätkisat
|
PT Espoo |
Leppävaara, Espoo |
|
|
Linkki:
PT Espoon Kevätkisat, Juniori-GP
PT Espoo, Leppävaaran urheiluhalli, Leppävaara
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
16.04. |
|
SM-sarja lopputurnaus
|
Avoin |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
SM-sarja lopputurnaus
Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
16.04. |
|
1-divisioona 6/6
|
Avoin |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
1-divisioona 6/6
Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
16.04. |
|
2-div 4/4
|
Avoin |
Avoin |
|
|
Linkki:
2-div 4/4
Avoin
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
17.04. |
|
JPT:n kansalliset
|
JPT |
Joensuu |
|
|
Linkki:
JPT:n kansalliset
JPT, Joensuu
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
23.04. - 24.04. |
|
Juniori SM
|
Avoin |
Avoin |
|
|
Linkki:
Juniori SM
Avoin
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
23.04. |
|
Vet TOP-8
|
Avoin |
Avoin |
|
|
Linkki:
Vet TOP-8
Avoin
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
30.04. |
|
TOP-12 II-karsinta
|
SPTL |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
TOP-12 II-karsinta
SPTL, Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
Toukokuu 2016 |
Päivämäärä |
|
Tapahtuma |
Järjestäjä |
Paikka |
Kutsu |
Tulokset |
07.05. |
|
GP-finaalit
|
avoin |
avoin |
|
|
Linkki:
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
14.05. |
|
SM-sarjakarsinta
|
Avoin |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
SM-sarjakarsinta
Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
14.05. |
|
1-div nousukarsinta
|
Avoin |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
1-div nousukarsinta
Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
14.05. - 15.05. |
|
PT 75:n kans. & AY-kisa
|
PT 75 |
Tampere |
|
|
Linkki:
PT 75:n kansalliset & AY-kisat
PT 75, Hervanta, Tampere
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
21.05. - 22.05. |
|
17-SM & Nappulaliiga
|
Maunulan Spinni |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
17-SM & Nappulaliiga
Maunulan Spinni, Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
23.05. - 29.05. |
|
Veteraanien MM
|
Espanja |
Espanja |
|
|
Linkki:
Veteraanien MM
Espanja
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
28.05. - 29.05. |
|
Helsinki Junior Open
|
SPTL Helsingin Piiri |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
|
Linkki:
Helsinki Junior Open
Helsingin piiri, Ruskeasuo, Helsinki
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
Elokuu 2016 |
Päivämäärä |
|
Tapahtuma |
Järjestäjä |
Paikka |
Kutsu |
Tulokset |
06.08. - 21.08. |
|
Olympialaiset
|
Brasilia |
Rio de Janeiro |
|
|
Linkki: http://yle.fi/urheilu/3-8994436
Rion Olympialaiset 2016 | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
12.08. - 14.08. |
|
VOK-1 valmentaja- ja ohjaajakoulutus
|
OPT-86 |
Rajakylän yläasteen liikuntasali |
|
Linkki:
Pöytätennisliitto järjestää uudistuneen valmentaja- ja ohjaajakoulutuksen VOK-1 tason lajiosan yhdessä OPT-86:n kanssa Oulussa.
13.08. - 14.08. |
|
Juniorileiri, Oulu
|
OPT-86 |
Rajakylän yläasteen liikuntasali, Oulu |
|
Linkki:
Juniorileiri Oulussa
20.08. - 21.08. |
|
Leiri
|
SPTL |
Tuulimäki |
|
Linkki:
26.08. - 28.08. |
|
Eurominichamps
|
Ranska |
Schiltingheim (FRA) |
|
|
Linkki: http://www.eurominichamps.com/en/
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
27.08. |
|
Turun piirinmestaruuskilpailut
|
KoKa |
Koski Tl |
|
|
Linkki: http://www.poytatennis.com/ajankohtaista/150/piirinmestaruuskilpailut-koskella.html
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
27.08. |
|
Pohjois-Pohjanmaan piirinmestaruuskilpailut
|
OPT-86 |
Rajakylän yläasteen liikuntasali, Oulu |
|
|
Linkki:
Avoimet Pohjois-Pohjanmaan piirinmestaruuskilpailut | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
27.08. |
|
Pohjanmaan piirinmestaruuskilpailut
|
KoKu |
Vaasa |
|
|
Linkki:
Pohjanmaanpiirin avoimet mestaruuskilpailut | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
Syyskuu 2016 |
Päivämäärä |
|
Tapahtuma |
Järjestäjä |
Paikka |
Kutsu |
Tulokset |
02.09. |
|
Vet. Maaottelu Viro – Suomi
|
Viro |
Tallinna |
|
|
Linkki:
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
03.09. - 04.09. |
|
ViruCup
|
|
Tallinna |
|
|
Linkki:
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
08.09. - 17.09. |
|
PARALYMPIALAISET
|
|
Rio |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
10.09. |
|
Syksyn startti
|
Star |
Helsinki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
11.09. |
|
Pääkaupunkiseudun Piirinmestaruuskilpailu -Peruttu
|
Atlas |
Helsinki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
17.09. |
|
SM-sarja 1/5 (Tampere)
|
PT 75 |
Tampere, Pyynikin palloiluhalli |
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/wp-content/uploads/2016/09/SM-sarjan_ennakko_2016_2017.pdf
Pelipaikkana on Pyynikin palloiluhalli os. Ammattikoulunkatu 20.
Ottelut alkavat kello 11.00. Salin ovet aukeavat viimeistään kello 10.00.
17.09. |
|
1-div 1/6 (Espoo ja Oulu)
|
PT Espoo ja OPT-86 |
Espoo ja Oulu |
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/wp-content/uploads/2016/09/1-divisioonan_ennakko_2016_2017.pdf
Oulu: Pelipaikkana Rajakylän yläasteen liikuntasali, Ruiskukkatie 8, Oulu. Pelit alkavat 1-divisioonan osalta kello 12.00. Espoo: Pelipaikkana Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9. Pelit alkavat kello 11.00.
17.09. |
|
2-div 1/4 (Parainen, Tampere, Oulu ja Lpranta)
|
2C: ParPi ja PT 75. 2D: OPT-86 |
2C: Parainen ja Tampere. 2D: Oulu ja Lappeenranta |
|
Linkki:
2D Oulu: Pelipaikkana Rajakylän yläasteen liikuntasali, Ruiskukkatie 8, Oulu. Pelit alkavat 2-divisioonan osalta kello 11.00.
2C Tampere: Pelipaikkana Hervannan vapaa-aikatalo, Lindforssinkatu 5, Tampere. Pelit alkavat kello 10.30.
2D Lappeenranta: Pelipaikkana Kourulan palloiluhalli, Katajakatu 12. Pelit alkavat kello 10.00.
2C Parainen: Pelipaikkana PUNT, Koulumestarinkatu 5. Pelit alkavat kello 9.30.
18.09. |
|
PT 75 kansalliset
|
PT 75 |
Tampere |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
24.09. - 25.09. |
|
Stiga-malja GP
|
Wega |
Helsinki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
24.09. |
|
KuPTS, Syyskisat
|
KuPTS |
Kuopio |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
27.09. |
|
EM-karsinta, miehet Ranska - Suomi
|
Ranska |
Agen |
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/?p=2429
Miehet Ranska - Suomi. Pelipaikkana Agen, Ranska. Peli alkaa klo 20.30 Suomen aikaa.
27.09. - 28.09. |
|
EM-karsinta, naiset Suomi - Ukraina
|
SPTL |
Ruskeasuo |
|
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/?p=2429
EM-karsinnan tuplamaaottelu naisissa. Ukraina - Suomi ja Suomi Ukraina. 27.9. ja 28.9. Ruskeasuolla klo 18.30 alkaen molempina päivinä. | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
Lokakuu 2016 |
Päivämäärä |
|
Tapahtuma |
Järjestäjä |
Paikka |
Kutsu |
Tulokset |
01.10. |
|
TOP-12 1-karsinta
|
SPTL |
Helsinki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
01.10. |
|
YNM, Ylikiiminki
|
YNM |
Ylikiiminki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
01.10. |
|
Turun Poolikisat (TuPy 40v juhlakisa)
|
TuPy |
Turku |
|
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/Tiedostot/PihkaKimm/Turun-Poolikisat-2016-aikataulut-ja-osallistujat-v3.pdf
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
08.10. - 09.10. |
|
PT Espoon syyskisat GP
|
PT Espoo |
Espoo |
|
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/Tiedostot/PuranErkk/PT Espoo syyskisat 2016_kisakutsu.pdf
Upeat kisat Espoossa Leppävaaran urheiluhallissa! Tervetuloa kisaamaan tai katsomaan ja kannustamaan. Mukana paljon Suomen huippupelaajia. | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
15.10. |
|
SM-sarja 2/5 (Koski TL)
|
KoKa |
Koski TL |
|
Linkki:
Kuvaus
15.10. |
|
1-div 2/6 (Helsinki)
|
MBF |
Ruskeasuo, Helsinki |
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/?page_id=272
Tervetuloa Ruskeasuolle kauden toiseen turnauspäivään, lauantaina 15. lokakuuta 2016. Aloitamme pelit klo 11.00. Halliin pääsee klo 10.00.
15.10. |
|
MPS
|
MPS |
Mikkeli |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
18.10. - 23.10. |
|
EM-kilpailut, Budapest (HUN)
|
ETTU |
Budapest |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
22.10. - 23.10. |
|
BC-SM
|
PT 75 |
Tampere |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
29.10. |
|
Syysliittokokous
|
SPTL |
Ruskeasuo klo 16:00 |
|
Linkki:
Kuvaus
29.10. - 30.10. |
|
Joukkue- ja M-2200 SM
|
MBF |
Helsinki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
29.10. - 30.10. |
|
Leiri
|
SPTL |
Paikka |
|
Linkki:
Minikadetti ja junnuleiri Marraskuu 2016 |
Päivämäärä |
|
Tapahtuma |
Järjestäjä |
Paikka |
Kutsu |
Tulokset |
05.11. |
|
IPT-94 kansalliset
|
IPT-94 |
Iisalmi |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
06.11. |
|
Firma SM
|
Helsingin Piiri |
Helsinki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
12.11. |
|
SM-sarja 3/5 (Helsinki)
|
Wega |
Helsinki |
|
Linkki:
Kuvaus
12.11. |
|
2-div 2/4 (Koski TL ja Kuopio)
|
2C: KoKa. 2D: KuPTS |
2C: Koski TL. 2D: Kuopio |
|
Linkki:
Kuvaus
12.11. - 13.11. |
|
3-div 1/2
|
3E: TuPy, 3F: PT 75, 3G: JPT |
3E: Turku, 3F: Tampere, 3G: Joensuu, 3H: Oulu |
|
Linkki:
3-divisioonan syysturnaukset
13.11. |
|
1-div 3/6 (Helsinki)
|
Wega |
Helsinki |
|
Linkki:
Kuvaus
19.11. - 20.11. |
|
Polarline-GP
|
OPT-86 |
Oulu |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
19.11. |
|
PTS-60:n kansalliset
|
PTS-60 |
Helsinki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
22.11. |
|
EM-karsinta, miehet Suomi - Italia
|
SPTL |
Helsinki |
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/wp-content/uploads/2016/11/Lehdistötiedote_EM_karsintaa_Helsingissä_Olah_tähtenä.pdf
miehet SUOMI-ITALIA, naiset SUOMI-KROATIA
22.11. |
|
EM-karsinta, naiset Suomi - Kroatia
|
SPTL |
Helsinki |
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/wp-content/uploads/2016/11/Lehdistötiedote_EM_karsintaa_Helsingissä_Olah_tähtenä.pdf
25.11. - 27.11. |
|
Leiri
|
SPTL |
Tuulimäki |
|
Linkki:
Kuvaus
26.11. - 27.11. |
|
4 div 1/2
|
Useita |
Useita |
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/?page_id=283
4-divisioonan turnauspeliviikonloppu.
26.11. |
|
Veteraanien Joukkue SM
|
BK |
Helsinki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
Joulukuu 2016 |
Päivämäärä |
|
Tapahtuma |
Järjestäjä |
Paikka |
Kutsu |
Tulokset |
03.12. |
|
TOP-12 lopputurnaus
|
SPTL |
Helsinki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
03.12. |
|
JPT:n kansalliset (peruttu)
|
JPT |
Joensuu |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
04.12. |
|
Pingispäivä aloittelijoille
|
SPTL |
Ruskeasuo |
|
Linkki:
Kuvaus
08.12. - 11.12. |
|
FINLANDIA OPEN
|
SPTL |
Kisakallio |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
10.12. |
|
YPTS, ”Kaarron Rakennus Open”
|
YPTS |
Ylivieska |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
13.12. |
|
EM-karsinta, miehet Suomi - Ranska
|
SPTL |
Helsinki |
|
Linkki:
miehet SUOMI-RANSKA, naiset SUOMI-UKRAINA
17.12. - 18.12. |
|
Star, STARXMAS
|
Star |
Helsinki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
28.12. - 30.12. |
|
Leiri
|
SPTL |
Ruskeasuo |
|
Linkki:
Kuvaus Tammikuu 2017 |
Päivämäärä |
|
Tapahtuma |
Järjestäjä |
Paikka |
Kutsu |
Tulokset |
02.01. - 04.01. |
|
Leiri
|
SPTL |
Ruskeasuo |
|
Linkki:
Kuvaus
07.01. - 08.01. |
|
Kosken Malja GP
|
KoKa |
Koski |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
12.01. |
|
SPTL hallituksen kokous
|
SPTL |
Ruskeasuo |
|
Linkki:
Hallituksen kokous, Ruskeasuo klo 17.00
14.01. - 15.01. |
|
ARF cup
|
MBF |
Helsinki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
20.01. |
|
SM-sarja 3/5
|
OPT-86 |
Oulu |
|
Linkki:
Kuvaus
21.01. |
|
SM-sarja 4/5 (Oulu)
|
OPT-86 |
Oulu |
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/?p=4352
Kuvaus
21.01. |
|
1-div 4/6 (Oulu ja Hanko)
|
OPT-86 ja HIK |
Oulu ja Hanko |
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/?p=4354
Kuvaus
21.01. |
|
2-div 3/4 (Kuopio, Lahti, Turku ja Iisalmi)
|
KuPTS, LPTS, TuPy ja IPT-94 |
Kuopio, Lahti, Turku ja Iisalmi |
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/?p=3991
2-divisioonan CD-ylemmän ja -alemman turnaukset 3/4.
Pelipaikat ja aikataulut: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/?p=4464
27.01. - 29.01. |
|
Leiri
|
Järjestäjä |
Paikka |
|
Linkki:
Kuvaus
28.01. - 29.01. |
|
Veteraani SM
|
Wega |
Helsinki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
Helmikuu 2017 |
Päivämäärä |
|
Tapahtuma |
Järjestäjä |
Paikka |
Kutsu |
Tulokset |
04.02. - 05.02. |
|
Wega Malja GP
|
Wega |
Helsinki |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
04.02. |
|
KuPTS, Luolakisa
|
KuPTS |
Kuopio |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
11.02. |
|
Kemin kansalliset
|
KePTS |
Kemi |
|
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/?p=4838
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
11.02. - 12.02. |
|
TuPy, Turun tähtikisat
|
TuPy |
Turku |
|
|
Linkki:
Kuvaus | Arvonnat | Aikataulut |
|
|
18.02. |
|
1-div 5/6 (Helsinki)
|
TIP-70 |
Helsinki |
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/?p=4957
Kuvaus
18.02. |
|
OPT-86:n Tikakoski-ratingkilpailut
|
OPT-86 |
Rajakylän yläasteen liikuntasali |
|
|
Linkki:
| Arvonnat | Aikataulut |
|
|
19.02. |
|
SM-sarja 5/5 (Helsinki)
|
TIP-70 |
Helsinki |
|
Linkki: http://www.sptl.fi/sptl_uudet/?p=4964
Kuvaus
24.02. - 26.02. |
|
VOK-koulutus
|
Mailapeliliitot |
Pajulahti |
|
Linkki:
Mailapeliliittojen yhteinen koulutus | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |