Sarjat

Palaa takaisin

Lohko 5A123AL1

Kausi: 1617


Joukkueiden yhteystiedot

Toistaiseksi joukkueiden yhteystiedot löytyvät tästä tiedostosta

Jatkossa tarkoitus on liittää yhteystiedot suoraan joukkueen tietoihin, jotka avautuvat kun klikkaa joukkueen nimeä Sarjatilanne-taulukosta.


Sarjapäällikkö

TunnusNimiSähköposti
KarppRaun Rauno Karppinen rauno.karppinen@nurmijarvi.fi

Sarjatilanne

Huom! Joukkueen yhdyshenkilön ja pelipaikan tiedot löytyvät klikkaamalla joukkueen nimeä.

Joukkue Alkupisteet Pelatut Voitot Tasan Tappiot Pisteet
Atlas 6 0 5 4 1 0 9
TIP-70 10 0 5 4 0 1 8
PT Espoo 11 0 5 3 0 2 6
Spinni 4 0 5 2 0 3 4
Maraton 2 0 5 1 0 4 2
NuPS 3 0 5 0 1 4 1

Ottelutaulukko

  Atlas 6 TIP-70 10 PT Espoo 11 Spinni 4 Maraton 2 NuPS 3
Atlas 6 ** 6-2 6-0 6-2
TIP-70 10 ** 6-0 6-0
PT Espoo 11 4-6 3-6 ** 6-4 6-1
Spinni 4 ** 6-3
Maraton 2 2-6 3-6 3-6 **
NuPS 3 5-5 4-6 **

Pelaajataulukko

Pelaajataulukon lajittelupisteet lasketaan kaavalla '(((voitot - tappiot) / ottelut) x 100) + (voitot x 15) - (tappiot x 5)'

Nimi Joukkue NimiTunnus Ottelut Voitot Tappiot Erotus Lajittelu-
pisteet
EräVoitot EräTappiot
Hannu Aalto Atlas 6 AaltoHann 14 11 3 8 207 37 14
Timo Salmi Atlas 6 SalmiTimo 12 10 2 8 206 33 10
Siang Vanuy TIP-70 10 VanuySian 12 10 2 8 206 33 11
Pertti Kainulainen PT Espoo 11 KainuPert 10 8 2 6 170 28 12
Mika Kontola NuPS 3 KontoMika 12 9 3 6 170 28 15
Rauno Naves TIP-70 10 NavesRaun 9 7 2 5 150 22 8
Lauri Jansson Spinni 4 JanssLaur 7 5 2 3 107 17 10
Janne Tukkinen PT Espoo 11 TukkiJann 12 7 5 2 96 26 22
Sofia Sinishin PT Espoo 11 SinisSofi 8 5 3 2 85 19 14
Jere Santalahti TIP-70 10 SantaJere 9 5 4 1 66 17 16
Benjamin Vuorihovi Maraton 2 VuoriBenj 11 5 6 -1 36 21 25
Marko Ruhala Maraton 2 RuhalMark 4 2 2 0 20 6 8
Tamila Vlasova Spinni 4 VlasoTami 8 3 5 -2 -5 12 17
Alexandra Seppänen Spinni 4 SeppäAlex 8 3 5 -2 -5 14 17
Sakari Farin Atlas 6 FarinSaka 12 4 8 -4 -13 20 29
Kauko Nikkanen Maraton 2 NikkaKauk 3 1 2 -1 -28 4 6
Eero Lehtonen NuPS 3 LehtoEero 3 1 2 -1 -28 5 7
Paul Lindholm Maraton 2 LindhPaul 4 1 3 -2 -50 5 10
Daniel Yarukov Spinni 4 YarukDani 5 1 4 -3 -65 3 14
Jarmo Hella NuPS 3 HellaJarm 13 2 11 -9 -94 9 34
Alisa Sinishin PT Espoo 11 SinisAlis 8 1 7 -6 -95 11 21
Roy Eriksson Maraton 2 EriksRoy 2 0 2 -2 -110 0 6
Roman Rudalev Spinni 4 RudalRoma 2 0 2 -2 -110 0 6
Nuno Marttinen Maraton 2 MarttNuno 2 0 2 -2 -110 0 6
Jan-Erik Hägglund Maraton 2 HägglJan- 2 0 2 -2 -110 0 6
Alisa Vlasova Spinni 4 VlasoAlis 4 0 4 -4 -120 3 12
Elias Ruhala Maraton 2 RuhalElia 6 0 6 -6 -130 1 18

Sarjaohjelma

Huom! Sarjatulokset voi syöttää klikkaamalla Toiminnot-sarakkeen kynää.

Nro Pelipvm Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Kierros Toiminnot
4-1
11.02.2017 Atlas 6 Maraton 2 6 - 2 1
2-5
02.02.2017 Spinni 4 NuPS 3 6 - 3 1
6-3
09.02.2017 PT Espoo 11 TIP-70 10 3 - 6 1
6-4
04.03.2017 PT Espoo 11 Atlas 6 4 - 6 2
3-2
28.02.2017 TIP-70 10 Spinni 4 6 - 0 2
5-1
16.05.2017 NuPS 3 Maraton 2 4 - 6 2
6-2
30.03.2017 PT Espoo 11 Spinni 4 6 - 4 3
5-4
17.02.2017 NuPS 3 Atlas 6 5 - 5 3
1-3
08.03.2017 Maraton 2 TIP-70 10 2 - 6 3
1-6
12.04.2017 Maraton 2 PT Espoo 11 3 - 6 4
3-5
25.03.2017 TIP-70 10 NuPS 3 6 - 0 4
4-2
08.03.2017 Atlas 6 Spinni 4 6 - 0 4
1-2
09.05.2017 Maraton 2 Spinni 4 3 - 6 5
6-5
06.04.2017 PT Espoo 11 NuPS 3 6 - 1 5
4-3
05.04.2017 Atlas 6 TIP-70 10 6 - 2 5