Sarjat

Palaa takaisin

Lohko 4A123-AL1

Kausi: 2223


Joukkueiden yhteystiedot

Toistaiseksi joukkueiden yhteystiedot löytyvät tästä tiedostosta

Jatkossa tarkoitus on liittää yhteystiedot suoraan joukkueen tietoihin, jotka avautuvat kun klikkaa joukkueen nimeä Sarjatilanne-taulukosta.


Sarjapäällikkö

TunnusNimiSähköposti
JulmaJuha Juha Julmala juha.julmala@gmail.com

Sarjatilanne

Huom! Joukkueen yhdyshenkilön ja pelipaikan tiedot löytyvät klikkaamalla joukkueen nimeä.

Joukkue Alkupisteet Pelatut Voitot Tasan Tappiot Pisteet
PTS-60 2 0 1 1 0 0 2
Atlas 3 0 1 1 0 0 2
PT Espoo 11 0 1 0 1 0 1
TIP-70 11 0 2 0 1 1 1
HUT 4 0 0 0 0 0 0
PT-2000 4 0 0 0 0 0 0
Stara 2 0 1 0 0 1 0
Tyhjä -1 0 0 0 0 -1

Ottelutaulukko

  PTS-60 2 Atlas 3 PT Espoo 11 TIP-70 11 HUT 4 PT-2000 4 Stara 2 Tyhjä
PTS-60 2 ** 6-3
Atlas 3 ** 6-4
PT Espoo 11 **
TIP-70 11 5-5 **
HUT 4 **
PT-2000 4 **
Stara 2 **
Tyhjä **

Pelaajataulukko

Pelaajataulukon lajittelupisteet lasketaan kaavalla '(((voitot - tappiot) / ottelut) x 100) + (voitot x 15) - (tappiot x 5)'

Nimi Joukkue NimiTunnus Ottelut Voitot Tappiot Erotus Lajittelu-
pisteet
EräVoitot EräTappiot
John Enriquez TIP-70 11 EnriqJohn 3 3 0 3 145 9 0
Hans Harju Atlas 3 HarjuHans 3 3 0 3 145 9 1
Eeva Eteläinen PTS-60 2 EteläEeva 3 3 0 3 145 9 3
Olavi Kortelainen PTS-60 2 KorteOlav 3 2 1 1 58 8 4
Bernd Günther PT Espoo 11 GünthBern 3 2 1 1 58 6 4
Jyrki Paloniemi Stara 2 PalonJyrk 3 2 1 1 58 6 6
Kari Vesterinen PTS-60 2 VesteKari 2 1 1 0 10 4 3
Jaimielee Enriquez TIP-70 11 EnriqJaim 5 2 3 -1 -5 9 11
Elina Veidenbaum TIP-70 11 VeideElin 6 2 4 -2 -23 12 14
Pekka Häiväläinen Atlas 3 HäiväPekk 3 1 2 -1 -28 5 6
Ari Virtanen Atlas 3 VirtaAri1 3 1 2 -1 -28 6 6
Aarno Toffer Stara 2 ToffeAarn 3 1 2 -1 -28 4 6
Markku Nuutinen Stara 2 NuutiMark 3 1 2 -1 -28 3 8
Aleksej Kolga PT Espoo 11 KolgaAlek 3 1 2 -1 -28 4 8
Jaakko Larva PT Espoo 11 LarvaJaak 3 1 2 -1 -28 3 8
Luukas Flaherty TIP-70 11 FlaheLuuk 3 0 3 -3 -115 0 9

Sarjaohjelma

Huom! Sarjatulokset voi syöttää klikkaamalla Toiminnot-sarakkeen kynää.

Nro Pelipvm Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Kierros Toiminnot
1-5
02.02.2023 Atlas 3 Stara 2 6 - 4 1
2-6
15.01.2023 - 05.02.2023
HUT 4 PT-2000 4 0 - 0 1
3-7
20.01.2023 PTS-60 2 TIP-70 11 6 - 3 1
6-1
25.01.2023 - 15.02.2023
PT-2000 4 Atlas 3 0 - 0 2
2-5
25.01.2023 - 15.02.2023
HUT 4 Stara 2 0 - 0 2
7-4
02.02.2023 TIP-70 11 PT Espoo 11 5 - 5 2
1-7
05.02.2023 - 25.02.2023
Atlas 3 TIP-70 11 0 - 0 3
3-5
05.02.2023 - 25.02.2023
PTS-60 2 Stara 2 0 - 0 3
6-4
05.02.2023 - 25.02.2023
PT-2000 4 PT Espoo 11 0 - 0 3
7-2
15.02.2023 - 05.03.2023
TIP-70 11 HUT 4 0 - 0 4
6-3
15.02.2023 - 05.03.2023
PT-2000 4 PTS-60 2 0 - 0 4
5-4
15.02.2023 - 05.03.2023
Stara 2 PT Espoo 11 0 - 0 4
1-3
25.02.2023 - 15.03.2023
Atlas 3 PTS-60 2 0 - 0 5
4-2
25.02.2023 - 15.03.2023
PT Espoo 11 HUT 4 0 - 0 5
5-7
25.02.2023 - 15.03.2023
Stara 2 TIP-70 11 0 - 0 5
4-1
05.03.2023 - 25.03.2023
PT Espoo 11 Atlas 3 0 - 0 6
3-2
05.03.2023 - 25.03.2023
PTS-60 2 HUT 4 0 - 0 6
7-6
05.03.2023 - 25.03.2023
TIP-70 11 PT-2000 4 0 - 0 6
2-1
15.03.2023 - 05.04.2023
HUT 4 Atlas 3 0 - 0 7
4-3
15.03.2023 - 05.04.2023
PT Espoo 11 PTS-60 2 0 - 0 7
5-6
15.03.2023 - 05.04.2023
Stara 2 PT-2000 4 0 - 0 7