Sarjat

Palaa takaisin

Lohko 4A3

Kausi: 2021


Joukkueiden yhteystiedot

Toistaiseksi joukkueiden yhteystiedot löytyvät tästä tiedostosta

Jatkossa tarkoitus on liittää yhteystiedot suoraan joukkueen tietoihin, jotka avautuvat kun klikkaa joukkueen nimeä Sarjatilanne-taulukosta.


Sarjapäällikkö

TunnusNimiSähköposti
JulmaJuha Juha Julmala juha.julmala@gmail.com

Sarjatilanne

Huom! Joukkueen yhdyshenkilön ja pelipaikan tiedot löytyvät klikkaamalla joukkueen nimeä.

Joukkue Alkupisteet Pelatut Voitot Tasan Tappiot Pisteet
TIP-70 11 0 3 2 1 0 5
PT-2000 4 0 2 1 1 0 3
Wega 7 0 1 1 0 0 2
Atlas 4 0 0 0 0 0 0
PT Espoo 13 0 0 0 0 0 0
PTS-60 2 0 1 0 0 1 0
MBF 11 0 1 0 0 1 0
HUT 4 0 2 0 0 2 0

Ottelutaulukko

  TIP-70 11 PT-2000 4 Wega 7 Atlas 4 PT Espoo 13 PTS-60 2 MBF 11 HUT 4
TIP-70 11 ** 6-0
PT-2000 4 5-5 ** 6-0
Wega 7 ** 6-0
Atlas 4 **
PT Espoo 13 **
PTS-60 2 3-6 **
MBF 11 **
HUT 4 **

Pelaajataulukko

Pelaajataulukon lajittelupisteet lasketaan kaavalla '(((voitot - tappiot) / ottelut) x 100) + (voitot x 15) - (tappiot x 5)'

Nimi Joukkue NimiTunnus Ottelut Voitot Tappiot Erotus Lajittelu-
pisteet
EräVoitot EräTappiot
Alexandra Seppänen TIP-70 11 SeppäAlex 8 7 1 6 175 22 9
Vincent Joki TIP-70 11 JokiVinc 7 6 1 5 156 20 11
Viktor Miller TIP-70 11 MilleVikt 2 2 0 2 130 6 0
Jyrki Mella Wega 7 MellaJyrk 2 2 0 2 130 6 1
Asko Rasinen Wega 7 RasinAsko 2 2 0 2 130 6 1
Pauli Siren Wega 7 SirenPaul 2 2 0 2 130 6 2
Nalle Nieminen PT-2000 4 NiemiNall 5 4 1 3 115 14 7
Risto Virtanen PT-2000 4 VirtaRist 5 4 1 3 115 13 7
Seppo Kinnunen PT-2000 4 KinnuSepp 5 3 2 1 55 13 6
Esko Lemettilä PTS-60 2 LemetEsko 2 1 1 0 10 4 3
Eeva Eteläinen PTS-60 2 EteläEeva 3 1 2 -1 -28 6 6
Kari Vesterinen PTS-60 2 VesteKari 3 1 2 -1 -28 5 7
Niklas Tuovinen MBF 11 TuoviNikl 2 0 2 -2 -110 1 6
Mikael Selvenius MBF 11 SelveMika 2 0 2 -2 -110 3 6
Tuomas Tuovinen MBF 11 TuoviTuom 2 0 2 -2 -110 0 6
Jaanus Arula TIP-70 11 ArulaJaan 3 0 3 -3 -115 1 9
Valtu Malinen TIP-70 11 MalinValt 3 0 3 -3 -115 0 9
Jyrki Virkkunen HUT 4 VirkkJyrk 4 0 4 -4 -120 1 12
Oleg Rättel HUT 4 RÄTTEOLEG 4 0 4 -4 -120 4 12
Heikki Eskola HUT 4 ESKOLHEIK 4 0 4 -4 -120 1 12

Sarjaohjelma

Huom! Sarjatulokset voi syöttää klikkaamalla Toiminnot-sarakkeen kynää.

Nro Pelipvm Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Kierros Toiminnot
1-5
28.10.2020 PTS-60 2 TIP-70 11 3 - 6 1
2-6
20.09.2020 - 10.10.2020
Atlas 4 PT Espoo 13 0 - 0 1
3-7
06.10.2020 PT-2000 4 HUT 4 6 - 0 1
4-8
22.10.2020 Wega 7 MBF 11 6 - 0 1
1-7
01.10.2020 - 20.10.2020
PTS-60 2 HUT 4 0 - 0 2
2-8
01.10.2020 - 20.10.2020
Atlas 4 MBF 11 0 - 0 2
3-5
13.10.2020 PT-2000 4 TIP-70 11 5 - 5 2
4-6
01.10.2020 - 20.10.2020
Wega 7 PT Espoo 13 0 - 0 2
8-1
10.10.2020 - 30.10.2020
MBF 11 PTS-60 2 0 - 0 3
2-7
10.10.2020 - 30.10.2020
Atlas 4 HUT 4 0 - 0 3
6-3
10.10.2020 - 30.10.2020
PT Espoo 13 PT-2000 4 0 - 0 3
5-4
10.10.2020 - 30.10.2020
TIP-70 11 Wega 7 0 - 0 3
1-2
20.10.2020 - 10.11.2020
PTS-60 2 Atlas 4 0 - 0 4
4-3
20.10.2020 - 10.11.2020
Wega 7 PT-2000 4 0 - 0 4
5-6
20.10.2020 - 10.11.2020
TIP-70 11 PT Espoo 13 0 - 0 4
7-8
20.10.2020 - 10.11.2020
HUT 4 MBF 11 0 - 0 4
4-1
01.11.2020 - 20.11.2020
Wega 7 PTS-60 2 0 - 0 5
3-2
01.11.2020 - 20.11.2020
PT-2000 4 Atlas 4 0 - 0 5
8-5
01.11.2020 - 20.11.2020
MBF 11 TIP-70 11 0 - 0 5
7-6
01.11.2020 - 20.11.2020
HUT 4 PT Espoo 13 0 - 0 5
1-3
10.11.2020 - 30.11.2020
PTS-60 2 PT-2000 4 0 - 0 6
2-4
10.11.2020 - 30.11.2020
Atlas 4 Wega 7 0 - 0 6
5-7
26.10.2020 TIP-70 11 HUT 4 6 - 0 6
6-8
10.11.2020 - 30.11.2020
PT Espoo 13 MBF 11 0 - 0 6
6-1
20.11.2020 - 10.12.2020
PT Espoo 13 PTS-60 2 0 - 0 7
5-2
20.11.2020 - 10.12.2020
TIP-70 11 Atlas 4 0 - 0 7
8-3
20.11.2020 - 10.12.2020
MBF 11 PT-2000 4 0 - 0 7
7-4
20.11.2020 - 10.12.2020
HUT 4 Wega 7 0 - 0 7