Sarjat

Palaa takaisin

Lohko 3D

Kausi: 1617


Joukkueiden yhteystiedot

Toistaiseksi joukkueiden yhteystiedot löytyvät tästä tiedostosta

Jatkossa tarkoitus on liittää yhteystiedot suoraan joukkueen tietoihin, jotka avautuvat kun klikkaa joukkueen nimeä Sarjatilanne-taulukosta.


Sarjapäällikkö

TunnusNimiSähköposti

Sarjatilanne

Huom! Joukkueen yhdyshenkilön ja pelipaikan tiedot löytyvät klikkaamalla joukkueen nimeä.

Joukkue Alkupisteet Pelatut Voitot Tasan Tappiot Pisteet
LPTS 3 0 7 6 1 0 13
BK 0 7 6 0 1 12
Spinni 2 0 7 5 1 1 11
MPTS-13 0 7 3 1 3 7
PT Espoo 8 0 7 2 2 3 6
PT-2000 3 0 7 2 0 5 4
MBF 9 0 7 1 1 5 3
MBF 6 0 7 0 0 7 0

Ottelutaulukko

  LPTS 3 BK Spinni 2 MPTS-13 PT Espoo 8 PT-2000 3 MBF 9 MBF 6
LPTS 3 ** 6-4 6-2 6-1
BK ** 6-4 6-0 6-1 6-0
Spinni 2 5-5 ** 6-1 6-0
MPTS-13 3-6 ** 5-5 6-0 6-1
PT Espoo 8 1-6 1-6 ** 6-1 6-2
PT-2000 3 0-6 1-6 ** 6-4 6-1
MBF 9 0-6 1-6 5-5 **
MBF 6 0-6 0-6 2-6 **

Pelaajataulukko

Pelaajataulukon lajittelupisteet lasketaan kaavalla '(((voitot - tappiot) / ottelut) x 100) + (voitot x 15) - (tappiot x 5)'

Nimi Joukkue NimiTunnus Ottelut Voitot Tappiot Erotus Lajittelu-
pisteet
EräVoitot EräTappiot
Viatcheslav Abramov Spinni 2 AbramViat 17 15 2 13 291 48 14
Aki Puustjärvi BK PuustAki 16 14 2 12 275 46 11
Tommi Laaksonen LPTS 3 LaaksTomm 17 14 3 11 259 45 13
Larisa Titievskaja MPTS-13 KogiyLari 17 14 3 11 259 44 16
Hannu Löppönen BK LöppöHann 16 13 3 10 242 42 13
Teuvo Nisula LPTS 3 NisulTeuv 16 13 3 10 242 39 20
Jukka Somervuori BK SomerJukk 11 9 2 7 188 31 13
Viktor Miller Spinni 2 MilleVikt 17 11 6 5 164 38 26
Ville Merimaa LPTS 3 MerimVill 16 10 6 4 145 33 28
Aleksander Dyroff MBF 9 DyrofAlek 5 4 1 3 115 12 4
Måns Paul PT Espoo 8 PaulMåns 16 9 7 2 112 32 26
Ksenia Nerman Spinni 2 NermaKsen 16 9 7 2 112 30 28
Arto Kangas PT Espoo 8 KangaArto 15 8 7 1 91 30 27
Stefan Andersson MBF 9 AnderStef 15 8 7 1 91 31 30
Maksim Titievskii MPTS-13 LottoMax 16 7 9 -2 48 27 33
Kaarina Saarialho MBF 6 SaariKaar 13 5 8 -3 12 23 30
Ismo Suihko PT Espoo 8 SuihkIsmo 7 3 4 -1 11 9 16
Antti Hynninen PT Espoo 8 HynniAntt 11 4 7 -3 -2 15 25
Markku Nykänen PT-2000 3 NykänMark 15 5 10 -5 -8 23 36
Aleksandra Titievskaja MPTS-13 LottoAlex 9 3 6 -3 -18 12 21
Matti Suutarinen PT-2000 3 SuutaMatt 11 3 8 -5 -40 11 27
Risto Virtanen PT-2000 3 VirtaRist 15 4 11 -7 -41 21 35
Lauri Saukko PT-2000 3 SaukkLaur 4 1 3 -2 -50 4 11
Heikki Tuomainen BK TuomaHeik 5 1 4 -3 -65 8 12
Alexei Titievskii MPTS-13 TitieAlex 6 1 5 -4 -76 7 15
Erik Ström MBF 9 StrömErik 13 2 11 -9 -94 14 37
Jukka Joenaho MBF 6 JoenaJukk 2 0 2 -2 -110 2 6
Juha Meinander MBF 9 MeinaJuha 11 1 10 -9 -116 7 31
Veli Matti Saarialho MBF 6 SaariVeli 4 0 4 -4 -120 4 12
Keijo Hagman MBF 9 HagmaKeij 5 0 5 -5 -125 1 15
Leo Kettula MBF 6 KettuLeo 12 0 12 -12 -160 4 36
Marianna Saarialho MBF 6 SaariMari 13 0 13 -13 -165 13 39

Sarjaohjelma

Huom! Sarjatulokset voi syöttää klikkaamalla Toiminnot-sarakkeen kynää.

Nro Pelipvm Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Kierros Toiminnot
1-5
03.10.2016 BK PT Espoo 8 6 - 1 1
2-6
05.10.2016 Spinni 2 LPTS 3 5 - 5 1
3-7
01.10.2016 MPTS-13 PT-2000 3 6 - 0 1
4-8
06.10.2016 MBF 6 MBF 9 2 - 6 1
6-1
10.10.2016 LPTS 3 BK 6 - 4 2
5-2
13.10.2016 PT Espoo 8 Spinni 2 1 - 6 2
8-3
18.10.2016 MBF 9 MPTS-13 1 - 6 2
7-4
11.10.2016 PT-2000 3 MBF 6 6 - 1 2
1-7
24.10.2016 BK PT-2000 3 6 - 0 3
2-8
15.11.2016 Spinni 2 MBF 9 6 - 1 3
3-5
05.11.2016 MPTS-13 PT Espoo 8 5 - 5 3
4-6
27.10.2016 MBF 6 LPTS 3 0 - 6 3
8-1
27.10.2016 MBF 9 BK 0 - 6 4
7-2
08.11.2016 PT-2000 3 Spinni 2 1 - 6 4
6-3
10.11.2016 LPTS 3 MPTS-13 6 - 2 4
5-4
08.11.2016 PT Espoo 8 MBF 6 6 - 2 4
1-3
21.11.2016 BK MPTS-13 6 - 0 5
2-4
15.11.2016 Spinni 2 MBF 6 6 - 0 5
5-7
15.11.2016 PT Espoo 8 PT-2000 3 6 - 1 5
6-8
24.11.2016 LPTS 3 MBF 9 6 - 1 5
4-1
07.12.2016 MBF 6 BK 0 - 6 6
3-2
17.12.2016 MPTS-13 Spinni 2 3 - 6 6
8-5
01.12.2016 MBF 9 PT Espoo 8 5 - 5 6
7-6
02.12.2016 PT-2000 3 LPTS 3 0 - 6 6
1-2
16.12.2016 BK Spinni 2 6 - 4 7
3-4
04.12.2016 MPTS-13 MBF 6 6 - 1 7
5-6
22.11.2016 PT Espoo 8 LPTS 3 1 - 6 7
7-8
09.12.2016 PT-2000 3 MBF 9 6 - 4 7