Sarjat

Palaa takaisin

Lohko 5A12-AL

Kausi: 1819


Joukkueiden yhteystiedot

Toistaiseksi joukkueiden yhteystiedot löytyvät tästä tiedostosta

Jatkossa tarkoitus on liittää yhteystiedot suoraan joukkueen tietoihin, jotka avautuvat kun klikkaa joukkueen nimeä Sarjatilanne-taulukosta.


Sarjapäällikkö

TunnusNimiSähköposti
JulmaJuha Juha Julmala juha.julmala@gmail.com

Sarjatilanne

Huom! Joukkueen yhdyshenkilön ja pelipaikan tiedot löytyvät klikkaamalla joukkueen nimeä.

Joukkue Alkupisteet Pelatut Voitot Tasan Tappiot Pisteet
Atlas 7 0 7 5 0 2 10
NuPS 2 0 7 4 1 2 9
BF-78 2 0 7 4 0 3 8
MBF 13 0 7 3 1 3 7
TIP-70 11 0 7 2 2 3 6
Atlas 6 0 7 2 2 3 6
PT Espoo 13 0 7 2 1 4 5
MBF 12 0 7 2 1 4 5
Atlas 8 0 0 0 0 0 0
Tyhjä 0 0 0 0 0 0

Ottelutaulukko

  Atlas 7 NuPS 2 BF-78 2 MBF 13 TIP-70 11 Atlas 6 PT Espoo 13 MBF 12 Atlas 8 Tyhjä
Atlas 7 ** 6-2 6-2 6-2
NuPS 2 ** 5-5 6-0 6-2 6-1
BF-78 2 6-2 6-2 ** 3-6
MBF 13 6-4 1-6 ** 6-3 2-6
TIP-70 11 6-2 ** 6-1 4-6
Atlas 6 3-6 5-5 ** 6-4 5-5
PT Espoo 13 3-6 6-3 5-5 **
MBF 12 0-6 3-6 6-4 2-6 **
Atlas 8 **
Tyhjä **

Pelaajataulukko

Pelaajataulukon lajittelupisteet lasketaan kaavalla '(((voitot - tappiot) / ottelut) x 100) + (voitot x 15) - (tappiot x 5)'

Nimi Joukkue NimiTunnus Ottelut Voitot Tappiot Erotus Lajittelu-
pisteet
EräVoitot EräTappiot
Aarno Toffer TIP-70 11 ToffeAarn 18 15 3 12 276 50 13
Ari Virtanen Atlas 7 VirtaAri1 14 13 1 12 275 41 11
Petteri Nieminen MBF 13 NiemiPett 15 13 2 11 258 42 9
Pekka Räsänen Atlas 6 RäsänPekk 18 14 4 10 245 46 17
Tuomas Hella NuPS 2 HellaTuom 15 12 3 9 225 39 13
Jose Ramos BF-78 2 RamosJose 7 7 0 7 205 21 8
Yuri Afanassiev PT Espoo 13 AfanaYury 8 7 1 6 175 23 10
Rolf Edberg Atlas 7 EdberRolf 15 10 5 5 158 34 22
Aaro Mäkelä PT Espoo 13 MäkelAaro 13 9 4 5 153 30 20
Charlie Jespergaard BF-78 2 JespeChar 9 7 2 5 150 21 7
Rauno Karppinen NuPS 2 KarppRaun 11 8 3 5 150 26 13
Arttu Pöri TIP-70 11 PöriArtt 3 3 0 3 145 9 0
Valtteri Taive TIP-70 11 TaiveValt 7 5 2 3 107 16 13
Stefan Nordlund Atlas 7 NordlStef 15 8 7 1 91 29 32
Eleonoora Roosioks PT Espoo 13 RoosiEleo 18 9 9 0 90 36 38
Krister Palmgren BF-78 2 PalmgKris 14 7 7 0 70 25 28
Janina Ågren MBF 13 ÅgrenJani 14 7 7 0 70 26 31
Kim Magnusson BF-78 2 MagnuKim 15 7 8 -1 59 30 34
Tomi Eronen MBF 12 EroneTomi 5 3 2 1 55 9 9
Marko Niilimäki NuPS 2 NiiliMark 11 5 6 -1 36 17 22
Timo Räisänen MBF 12 RäisäTimo 15 6 9 -3 25 26 31
Jarno Karjalainen MBF 13 KarjaJarn1 15 6 9 -3 25 24 34
Mohamed Eldishnawy MBF 12 EldisMoha 16 6 10 -4 15 25 35
Heli Mäkelä MBF 12 MäkelHeli 13 5 8 -3 12 19 25
Janne Ollikainen NuPS 2 OllikJann 11 4 7 -3 -2 20 23
Mikko Rinnevuori MBF 12 RinneMikk 5 2 3 -1 -5 8 10
Ville Koutonen Atlas 6 KoutoVill 12 4 8 -4 -13 20 25
Kukk Celly TIP-70 11 CellyKukk 3 1 2 -1 -28 6 8
Hannu Grönlund Atlas 6 GrönlHann 15 3 12 -9 -75 21 40
Kristian Karru Atlas 6 KarruKris 7 1 6 -5 -86 6 18
Risto Widerholm Atlas 7 WiderRist 7 1 6 -5 -86 7 19
Ismo Alanko MBF 13 AlankIsmo 12 2 10 -8 -86 7 32
Pentti Saarinen BF-78 2 SaariPent 8 1 7 -6 -95 8 21
Jere Santalahti TIP-70 11 SantaJere 3 0 3 -3 -115 3 9
Riina Tsukker TIP-70 11 TsukkRiin 3 0 3 -3 -115 1 9
Asko Luukkonen Atlas 6 LuukkAsko 3 0 3 -3 -115 0 9
Siiri Toffer TIP-70 11 ToffeSiir 18 2 16 -14 -127 15 51
Joel Vilppula PT Espoo 13 VilppJoel 15 0 15 -15 -175 8 45

Sarjaohjelma

Huom! Sarjatulokset voi syöttää klikkaamalla Toiminnot-sarakkeen kynää.

Nro Pelipvm Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Kierros Toiminnot
1-5
25.01.2019 BF-78 2 NuPS 2 6 - 2 1
2-7
30.01.2019 TIP-70 11 PT Espoo 13 6 - 1 1
3-6
07.03.2019 Atlas 7 Atlas 6 6 - 2 1
4-10
24.01.2019 MBF 12 MBF 13 6 - 4 1
8-9
20.01.2019 - 10.02.2019
Tyhjä Atlas 8 0 - 0 1
7-1
11.02.2019 PT Espoo 13 BF-78 2 6 - 3 2
8-2
01.02.2019 - 20.02.2019
Tyhjä TIP-70 11 0 - 0 2
3-9
01.02.2019 - 20.02.2019
Atlas 7 Atlas 8 0 - 0 2
6-4
06.02.2019 Atlas 6 MBF 12 5 - 5 2
10-5
14.02.2019 MBF 13 NuPS 2 1 - 6 2
1-3
01.03.2019 BF-78 2 Atlas 7 6 - 2 3
2-4
27.02.2019 TIP-70 11 MBF 12 4 - 6 3
5-7
01.03.2019 NuPS 2 PT Espoo 13 6 - 2 3
8-10
10.02.2019 - 01.03.2019
Tyhjä MBF 13 0 - 0 3
9-6
10.02.2019 - 01.03.2019
Atlas 8 Atlas 6 0 - 0 3
8-1
20.02.2019 - 10.03.2019
Tyhjä BF-78 2 0 - 0 4
5-2
05.03.2019 NuPS 2 TIP-70 11 5 - 5 4
10-3
28.02.2019 MBF 13 Atlas 7 6 - 4 4
9-4
20.02.2019 - 10.03.2019
Atlas 8 MBF 12 0 - 0 4
6-7
14.02.2019 Atlas 6 PT Espoo 13 6 - 4 4
1-9
01.03.2019 - 20.03.2019
BF-78 2 Atlas 8 0 - 0 5
10-2
07.03.2019 MBF 13 TIP-70 11 6 - 3 5
4-7
18.03.2019 MBF 12 PT Espoo 13 2 - 6 5
6-8
01.03.2019 - 20.03.2019
Atlas 6 Tyhjä 0 - 0 5
3-5
14.03.2019 Atlas 7 NuPS 2 6 - 2 5
1-10
15.03.2019 BF-78 2 MBF 13 3 - 6 6
6-2
07.03.2019 Atlas 6 TIP-70 11 5 - 5 6
7-3
25.03.2019 PT Espoo 13 Atlas 7 3 - 6 6
8-4
10.03.2019 - 30.03.2019
Tyhjä MBF 12 0 - 0 6
9-5
10.03.2019 - 30.03.2019
Atlas 8 NuPS 2 0 - 0 6
6-1
22.03.2019 Atlas 6 BF-78 2 3 - 6 7
2-9
20.03.2019 - 10.04.2019
TIP-70 11 Atlas 8 0 - 0 7
3-8
20.03.2019 - 10.04.2019
Atlas 7 Tyhjä 0 - 0 7
5-4
22.02.2019 NuPS 2 MBF 12 6 - 1 7
7-10
17.04.2019 PT Espoo 13 MBF 13 5 - 5 7
4-1
25.03.2019 MBF 12 BF-78 2 3 - 6 8
3-2
04.04.2019 Atlas 7 TIP-70 11 6 - 2 8
8-5
01.04.2019 - 20.04.2019
Tyhjä NuPS 2 0 - 0 8
10-6
16.04.2019 MBF 13 Atlas 6 2 - 6 8
7-9
01.04.2019 - 20.04.2019
PT Espoo 13 Atlas 8 0 - 0 8
2-1
17.04.2019 TIP-70 11 BF-78 2 6 - 2 9
4-3
22.03.2019 MBF 12 Atlas 7 0 - 6 9
5-6
12.04.2019 NuPS 2 Atlas 6 6 - 0 9
7-8
10.04.2019 - 30.04.2019
PT Espoo 13 Tyhjä 0 - 0 9
9-10
10.04.2019 - 30.04.2019
Atlas 8 MBF 13 0 - 0 9