Sarjat

Palaa takaisin

Lohko 5A2

Kausi: 1617


Joukkueiden yhteystiedot

Toistaiseksi joukkueiden yhteystiedot löytyvät tästä tiedostosta

Jatkossa tarkoitus on liittää yhteystiedot suoraan joukkueen tietoihin, jotka avautuvat kun klikkaa joukkueen nimeä Sarjatilanne-taulukosta.


Sarjapäällikkö

TunnusNimiSähköposti

Sarjatilanne

Huom! Joukkueen yhdyshenkilön ja pelipaikan tiedot löytyvät klikkaamalla joukkueen nimeä.

Joukkue Alkupisteet Pelatut Voitot Tasan Tappiot Pisteet
PT Espoo 10 0 6 5 1 0 11
HUT 3 0 6 4 2 0 10
Stara 2 0 6 4 0 2 8
Atlas 8 0 6 3 1 2 7
NuPS 3 0 6 2 0 4 4
TIP-70 9 0 6 1 0 5 2
Spinni 4 0 6 0 0 6 0

Ottelutaulukko

  PT Espoo 10 HUT 3 Stara 2 Atlas 8 NuPS 3 TIP-70 9 Spinni 4
PT Espoo 10 ** 5-5 6-1 6-4
HUT 3 ** 5-5 6-1 6-1
Stara 2 1-6 ** 6-1 6-0
Atlas 8 3-6 ** 6-2 6-0
NuPS 3 1-6 ** 6-2 6-2
TIP-70 9 3-6 0-6 ** 6-4
Spinni 4 0-6 0-6 0-6 **

Pelaajataulukko

Pelaajataulukon lajittelupisteet lasketaan kaavalla '(((voitot - tappiot) / ottelut) x 100) + (voitot x 15) - (tappiot x 5)'

Nimi Joukkue NimiTunnus Ottelut Voitot Tappiot Erotus Lajittelu-
pisteet
EräVoitot EräTappiot
Jussi Rahikainen PT Espoo 10 RahikJuss 13 13 0 13 295 39 0
Janne Viljamaa Atlas 8 ViljaJann 15 12 3 9 225 39 14
Hannu Tolvanen Stara 2 TolvaHann 12 10 2 8 206 32 12
Jari Homanen HUT 3 HomanJari 13 10 3 7 188 34 9
Pasi Niittylä HUT 3 NiittPasi 14 10 4 6 172 35 18
Pekka Räsänen Atlas 8 RäsänPekk 12 9 3 6 170 29 11
Jyrki Virkkunen HUT 3 VirkkJyrk 4 4 0 4 160 12 1
Hannu Grönlund Atlas 8 GrönlHann 4 4 0 4 160 12 4
Matti Törnroos TIP-70 9 TörnrMatt 13 8 5 3 118 26 23
Joni Rahikainen PT Espoo 10 RahikJoni 14 8 6 2 104 28 23
Mika Kontola NuPS 3 KontoMika 15 8 7 1 91 24 23
Lauri Kuutti Stara 2 KuuttLaur 10 6 4 2 90 19 14
Heikki Paakkanen Stara 2 PaakkHeik 6 4 2 2 83 13 9
Jussi Hakala PT Espoo 10 HakalJuss 13 7 6 1 82 26 23
Jarmo Hella NuPS 3 HellaJarm 10 5 5 0 50 18 20
Ossi Ollikainen HUT 3 OllikOssi 9 4 5 -1 24 14 18
Ats Kallais PT Espoo 10 KallaAts 2 1 1 0 10 3 3
Eero Lehtonen NuPS 3 LehtoEero 2 1 1 0 10 4 3
Lichun Koponen TIP-70 9 KoponLich 2 1 1 0 10 4 5
Ville Koutonen Atlas 8 KoutoVill 8 3 5 -2 -5 11 15
Terttu Nurvo NuPS 3 NurvoTert 4 1 3 -2 -50 6 10
Hannu Saha Stara 2 SahaHann 8 2 6 -4 -50 7 18
Roman Rudalev Spinni 4 RudalRoma 11 2 9 -7 -78 11 28
Tamila Vlasova Spinni 4 VlasoTami 7 1 6 -5 -86 4 20
Riina Tsukker TIP-70 9 TsukkRiin 12 2 10 -8 -86 10 31
Reino Mäkelä TIP-70 9 MäkelRein 2 0 2 -2 -110 0 6
Marko Koskinen TIP-70 9 KoskiMark 2 0 2 -2 -110 0 6
Lauri Jansson Spinni 4 JanssLaur 2 0 2 -2 -110 0 6
Matti Tamminen TIP-70 9 TammiMatt 11 1 10 -9 -116 8 31
Daniel Yarukov Spinni 4 YarukDani 5 0 5 -5 -125 0 15
Martti Kangas Atlas 8 KangaMart 6 0 6 -6 -130 6 18
Alexandra Seppänen Spinni 4 SeppäAlex 6 0 6 -6 -130 0 18
Alisa Vlasova Spinni 4 VlasoAlis 7 0 7 -7 -135 2 21

Sarjaohjelma

Huom! Sarjatulokset voi syöttää klikkaamalla Toiminnot-sarakkeen kynää.

Nro Pelipvm Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Kierros Toiminnot
3-5
03.10.2016 HUT 3 NuPS 3 6 - 1 1
4-2
26.09.2016 PT Espoo 10 Atlas 8 6 - 4 1
7-1
10.10.2016 Stara 2 TIP-70 9 6 - 0 1
3-2
10.10.2016 HUT 3 Atlas 8 5 - 5 2
5-4
21.10.2016 NuPS 3 PT Espoo 10 1 - 6 2
6-7
18.10.2016 Spinni 4 Stara 2 0 - 6 2
4-3
01.11.2016 PT Espoo 10 HUT 3 5 - 5 3
2-5
11.11.2016 Atlas 8 NuPS 3 6 - 2 3
1-6
26.10.2016 TIP-70 9 Spinni 4 6 - 4 3
7-3
23.11.2016 Stara 2 HUT 3 1 - 6 4
5-1
18.11.2016 NuPS 3 TIP-70 9 6 - 2 4
2-6
28.10.2016 Atlas 8 Spinni 4 6 - 0 4
3-1
14.11.2016 HUT 3 TIP-70 9 6 - 1 5
7-5
02.12.2016 Stara 2 NuPS 3 6 - 1 5
6-4
08.11.2016 Spinni 4 PT Espoo 10 0 - 6 5
6-3
13.12.2016 Spinni 4 HUT 3 0 - 6 6
4-7
28.11.2016 PT Espoo 10 Stara 2 6 - 1 6
1-2
31.10.2016 TIP-70 9 Atlas 8 0 - 6 6
2-7
12.12.2016 Atlas 8 Stara 2 3 - 6 7
5-6
13.01.2017 NuPS 3 Spinni 4 6 - 2 7
1-4
14.12.2016 TIP-70 9 PT Espoo 10 3 - 6 7