Sarjat

Palaa takaisin

Lohko 5A3

Kausi: 1617


Joukkueiden yhteystiedot

Toistaiseksi joukkueiden yhteystiedot löytyvät tästä tiedostosta

Jatkossa tarkoitus on liittää yhteystiedot suoraan joukkueen tietoihin, jotka avautuvat kun klikkaa joukkueen nimeä Sarjatilanne-taulukosta.


Sarjapäällikkö

TunnusNimiSähköposti

Sarjatilanne

Huom! Joukkueen yhdyshenkilön ja pelipaikan tiedot löytyvät klikkaamalla joukkueen nimeä.

Joukkue Alkupisteet Pelatut Voitot Tasan Tappiot Pisteet
Spinni 3 0 6 5 1 0 11
PTS-60 4 0 6 4 1 1 9
Wega 8 0 6 4 0 2 8
TIP-70 11 0 6 3 2 1 8
Atlas 7 0 6 2 0 4 4
PT Espoo 11 0 6 1 0 5 2
Maraton 2 0 6 0 0 6 0

Ottelutaulukko

  Spinni 3 PTS-60 4 Wega 8 TIP-70 11 Atlas 7 PT Espoo 11 Maraton 2
Spinni 3 ** 6-1 6-4 6-2 6-1
PTS-60 4 ** 6-2 5-5 6-1
Wega 8 ** 6-2 6-1
TIP-70 11 5-5 ** 6-3 6-0
Atlas 7 1-6 0-6 ** 6-2
PT Espoo 11 2-6 2-6 ** 6-3
Maraton 2 4-6 2-6 1-6 **

Pelaajataulukko

Pelaajataulukon lajittelupisteet lasketaan kaavalla '(((voitot - tappiot) / ottelut) x 100) + (voitot x 15) - (tappiot x 5)'

Nimi Joukkue NimiTunnus Ottelut Voitot Tappiot Erotus Lajittelu-
pisteet
EräVoitot EräTappiot
Kai Hartzell Wega 8 HartzKai 15 14 1 13 291 43 8
Joonas Kylliö TIP-70 11 KylliJoon 15 13 2 11 258 40 9
Polina Alekseenkova Spinni 3 AleksPoli 15 12 3 9 225 39 18
Juhani Karila Wega 8 KarilJuha 9 8 1 7 192 26 9
Ksenia Vinogradova Spinni 3 VinogKsen 11 9 2 7 188 30 7
Olavi Kortelainen PTS-60 4 KorteOlav 12 9 3 6 170 31 10
Paul Lindholm Maraton 2 LindhPaul 14 9 5 4 138 31 25
Allan Ivarinen Spinni 3 IvariAlla 12 8 4 4 133 29 18
Jorma Vilkman PTS-60 4 VilkmJorm 5 4 1 3 115 12 3
Rolf Edberg Atlas 7 EdberRolf 15 8 7 1 91 28 27
Daniel Tran TIP-70 11 TranDani 10 6 4 2 90 23 19
Erkki Myöhänen PTS-60 4 MyöhäErkk 7 4 3 1 59 14 9
Janne Tukkinen PT Espoo 11 TukkiJann 8 4 4 0 40 16 15
Leevi Hyytiäinen TIP-70 11 HyytiLeev 4 2 2 0 20 8 7
Ossi Kyläkallio Wega 8 KyläkOssi 13 5 8 -3 12 18 31
Markku Rantala PTS-60 4 RantaMark4 7 3 4 -1 11 9 14
Esko Riukka PTS-60 4 RiukkEsko 5 2 3 -1 -5 7 9
Jorma Myllärinen PTS-60 4 MylläJorm 5 2 3 -1 -5 8 9
Karl Joesaar TIP-70 11 JoesaKarl 8 3 5 -2 -5 12 18
Stefan Nordlund Atlas 7 NordlStef 13 4 9 -5 -23 20 32
Henry Sneitz PTS-60 4 SneitHenr 3 1 2 -1 -28 6 6
Danila Filyushkin Spinni 3 FilyuDani 3 1 2 -1 -28 4 7
Harri Kylliö TIP-70 11 KylliHarr 8 2 6 -4 -50 8 20
Risto Widerholm Atlas 7 WiderRist 12 3 9 -6 -50 13 30
Benjamin Vuorihovi Maraton 2 VuoriBenj 12 3 9 -6 -50 16 33
Jouko Lipasti PT Espoo 11 LipasJouk 9 2 7 -5 -60 12 22
Henri Karkamo Wega 8 KarkaHenr 5 1 4 -3 -65 3 13
Sofia Sinishin PT Espoo 11 SinisSofi 10 2 8 -6 -70 10 26
Marko Ruhala Maraton 2 RuhalMark 6 1 5 -4 -76 7 15
Alisa Sinishin PT Espoo 11 SinisAlis 12 2 10 -8 -86 10 32
Roy Eriksson Maraton 2 EriksRoy 2 0 2 -2 -110 0 6
Elias Ruhala Maraton 2 RuhalElia 9 0 9 -9 -145 1 27

Sarjaohjelma

Huom! Sarjatulokset voi syöttää klikkaamalla Toiminnot-sarakkeen kynää.

Nro Pelipvm Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Kierros Toiminnot
1-7
04.10.2016 PTS-60 4 Wega 8 6 - 2 1
6-5
01.11.2016 PT Espoo 11 Atlas 7 2 - 6 1
3-4
05.10.2016 Maraton 2 TIP-70 11 1 - 6 1
1-5
05.10.2016 PTS-60 4 Atlas 7 6 - 1 2
7-6
18.10.2016 Wega 8 PT Espoo 11 6 - 1 2
2-3
14.11.2016 Spinni 3 Maraton 2 6 - 1 2
6-1
25.10.2016 PT Espoo 11 PTS-60 4 2 - 6 3
5-7
27.10.2016 Atlas 7 Wega 8 0 - 6 3
4-2
28.10.2016 TIP-70 11 Spinni 3 5 - 5 3
3-1
09.11.2016 Maraton 2 PTS-60 4 4 - 6 4
7-4
08.11.2016 Wega 8 TIP-70 11 6 - 2 4
5-2
14.11.2016 Atlas 7 Spinni 3 1 - 6 4
1-4
04.11.2016 PTS-60 4 TIP-70 11 5 - 5 5
3-7
07.12.2016 Maraton 2 Wega 8 2 - 6 5
2-6
29.11.2016 Spinni 3 PT Espoo 11 6 - 2 5
2-1
17.11.2016 Spinni 3 PTS-60 4 6 - 1 6
6-3
17.01.2017 PT Espoo 11 Maraton 2 6 - 3 6
4-5
16.11.2016 TIP-70 11 Atlas 7 6 - 3 6
5-3
01.12.2016 Atlas 7 Maraton 2 6 - 2 7
2-7
15.01.2017 Spinni 3 Wega 8 6 - 4 7
4-6
22.11.2016 TIP-70 11 PT Espoo 11 6 - 0 7