Sarjat

Palaa takaisin

Lohko 4A1

Kausi: 2021


Joukkueiden yhteystiedot

Toistaiseksi joukkueiden yhteystiedot löytyvät tästä tiedostosta

Jatkossa tarkoitus on liittää yhteystiedot suoraan joukkueen tietoihin, jotka avautuvat kun klikkaa joukkueen nimeä Sarjatilanne-taulukosta.


Sarjapäällikkö

TunnusNimiSähköposti
JulmaJuha Juha Julmala juha.julmala@gmail.com

Sarjatilanne

Huom! Joukkueen yhdyshenkilön ja pelipaikan tiedot löytyvät klikkaamalla joukkueen nimeä.

Joukkue Alkupisteet Pelatut Voitot Tasan Tappiot Pisteet
Maraton 0 3 2 0 1 4
Smash 2 0 3 2 0 1 4
GraPi 2 0 3 1 1 1 3
BK 3 0 1 1 0 0 2
HUT 3 0 2 1 0 1 2
Atlas 5 0 2 1 0 1 2
TIP-70 10 0 2 0 1 1 1
PT Espoo 12 0 2 0 0 2 0

Ottelutaulukko

  Maraton Smash 2 GraPi 2 BK 3 HUT 3 Atlas 5 TIP-70 10 PT Espoo 12
Maraton ** 6-1 6-2
Smash 2 6-3 **
GraPi 2 ** 5-5 6-4
BK 3 **
HUT 3 6-3 **
Atlas 5 6-4 **
TIP-70 10 0-6 **
PT Espoo 12 0-6 **

Pelaajataulukko

Pelaajataulukon lajittelupisteet lasketaan kaavalla '(((voitot - tappiot) / ottelut) x 100) + (voitot x 15) - (tappiot x 5)'

Nimi Joukkue NimiTunnus Ottelut Voitot Tappiot Erotus Lajittelu-
pisteet
EräVoitot EräTappiot
Stiliyan Kolev GraPi 2 KolevStil 8 7 1 6 175 23 7
Johan Eichhorn Maraton EichhJoha 7 6 1 5 156 20 6
Amir Alizadeh Smash 2 AlizaAmir 7 6 1 5 156 19 12
Mikko Olli HUT 3 OlliMikk 6 5 1 4 136 16 5
Richard Brander BK 3 BrandRich 2 2 0 2 130 6 1
Pasi Rajala BK 3 RajalPasi 2 2 0 2 130 6 1
Nuno Marttinen Maraton MarttNuno 2 2 0 2 130 6 2
Stefan Friman BK 3 FrimaStef 2 2 0 2 130 6 3
Urho-Oskari Mustakorpi Smash 2 MustaUrho 5 4 1 3 115 12 6
Pasi Niittylä HUT 3 NiittPasi 6 4 2 2 83 16 9
Mika Heiskanen Atlas 5 HeiskMika 6 4 2 2 83 14 10
Kari Kekäläinen Maraton KekälKari 7 3 4 -1 11 14 14
Henry Heikkerö Smash 2 HeikkHenr 7 3 4 -1 11 13 16
Timo Myllykangas TIP-70 10 MyllyTimo 5 2 3 -1 -5 9 10
Yixin Yang PT Espoo 12 YangYixi 5 2 3 -1 -5 10 11
Hannu Aalto Atlas 5 AaltoHann 5 2 3 -1 -5 7 11
Eleonoora Roosioks PT Espoo 12 RoosiEleo 5 2 3 -1 -5 6 12
Heikki Pöri TIP-70 10 PöriHeik 5 2 3 -1 -5 8 12
Seppo Raiski GraPi 2 RaiskSepp 6 2 4 -2 -23 8 15
Paul Lindholm Maraton LindhPaul 4 1 3 -2 -50 6 10
Pekka Häiväläinen Atlas 5 HäiväPekk 4 1 3 -2 -50 4 10
Pauli Väisänen GraPi 2 VäisäPaul 5 1 4 -3 -65 8 12
Ossi Ollikainen HUT 3 OllikOssi 5 1 4 -3 -65 7 12
Kimmo Lunden GraPi 2 LundeKimm 5 1 4 -3 -65 7 12
Alisa Sinishin PT Espoo 12 SinisAlis 2 0 2 -2 -110 3 6
Verner Voikar Smash 2 VoikaVern 3 0 3 -3 -115 0 9
Katrin Looke PT Espoo 12 LookeKatr 3 0 3 -3 -115 3 9
Petteri Vattulainen TIP-70 10 VattuPett 5 0 5 -5 -125 1 15

Sarjaohjelma

Huom! Sarjatulokset voi syöttää klikkaamalla Toiminnot-sarakkeen kynää.

Nro Pelipvm Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Kierros Toiminnot
1-5
20.09.2020 - 10.10.2020
BK 3 GraPi 2 0 - 0 1
2-6
20.09.2020 - 10.10.2020
TIP-70 10 PT Espoo 12 0 - 0 1
3-7
08.10.2020 Maraton Atlas 5 6 - 2 1
4-8
08.10.2020 HUT 3 Smash 2 6 - 3 1
6-1
09.10.2020 PT Espoo 12 BK 3 0 - 6 2
5-2
07.10.2020 GraPi 2 TIP-70 10 5 - 5 2
8-3
19.10.2020 Smash 2 Maraton 6 - 3 2
7-4
01.10.2020 Atlas 5 HUT 3 6 - 4 2
1-7
10.10.2020 - 30.10.2020
BK 3 Atlas 5 0 - 0 3
2-8
27.10.2020 TIP-70 10 Smash 2 0 - 6 3
3-5
22.10.2020 Maraton GraPi 2 6 - 1 3
4-6
10.10.2020 - 30.10.2020
HUT 3 PT Espoo 12 0 - 0 3
8-1
20.10.2020 - 10.11.2020
Smash 2 BK 3 0 - 0 4
7-2
20.10.2020 - 10.11.2020
Atlas 5 TIP-70 10 0 - 0 4
6-3
20.10.2020 - 10.11.2020
PT Espoo 12 Maraton 0 - 0 4
5-4
20.10.2020 - 10.11.2020
GraPi 2 HUT 3 0 - 0 4
1-3
01.11.2020 - 20.11.2020
BK 3 Maraton 0 - 0 5
2-4
01.11.2020 - 20.11.2020
TIP-70 10 HUT 3 0 - 0 5
5-7
01.11.2020 - 20.11.2020
GraPi 2 Atlas 5 0 - 0 5
6-8
01.11.2020 - 20.11.2020
PT Espoo 12 Smash 2 0 - 0 5
4-1
10.11.2020 - 30.11.2020
HUT 3 BK 3 0 - 0 6
3-2
10.11.2020 - 30.11.2020
Maraton TIP-70 10 0 - 0 6
8-5
10.11.2020 - 30.11.2020
Smash 2 GraPi 2 0 - 0 6
7-6
10.11.2020 - 30.11.2020
Atlas 5 PT Espoo 12 0 - 0 6
1-2
20.11.2020 - 10.12.2020
BK 3 TIP-70 10 0 - 0 7
3-4
20.11.2020 - 10.12.2020
Maraton HUT 3 0 - 0 7
5-6
30.09.2020 GraPi 2 PT Espoo 12 6 - 4 7
7-8
20.11.2020 - 10.12.2020
Atlas 5 Smash 2 0 - 0 7