Sarjat

Palaa takaisin

Lohko 4A1

Kausi: 2021


Joukkueiden yhteystiedot

Toistaiseksi joukkueiden yhteystiedot löytyvät tästä tiedostosta

Jatkossa tarkoitus on liittää yhteystiedot suoraan joukkueen tietoihin, jotka avautuvat kun klikkaa joukkueen nimeä Sarjatilanne-taulukosta.


Sarjapäällikkö

TunnusNimiSähköposti
JulmaJuha Juha Julmala juha.julmala@gmail.com

Sarjatilanne

Huom! Joukkueen yhdyshenkilön ja pelipaikan tiedot löytyvät klikkaamalla joukkueen nimeä.

Joukkue Alkupisteet Pelatut Voitot Tasan Tappiot Pisteet
BK 3 0 5 3 1 1 7
Maraton 0 5 3 0 2 6
Smash 2 0 4 2 1 1 5
GraPi 2 0 5 2 1 2 5
PT Espoo 12 0 5 2 1 2 5
TIP-70 10 0 5 1 2 2 4
Atlas 5 0 5 2 0 3 4
HUT 3 0 4 1 0 3 2

Ottelutaulukko

  BK 3 Maraton Smash 2 GraPi 2 PT Espoo 12 TIP-70 10 Atlas 5 HUT 3
BK 3 ** 4-6 6-3 6-1
Maraton ** 6-1 6-2
Smash 2 5-5 6-3 **
GraPi 2 ** 6-4 5-5 6-4
PT Espoo 12 0-6 6-4 **
TIP-70 10 0-6 5-5 ** 6-1
Atlas 5 4-6 6-4 ** 6-4
HUT 3 6-3 **

Pelaajataulukko

Pelaajataulukon lajittelupisteet lasketaan kaavalla '(((voitot - tappiot) / ottelut) x 100) + (voitot x 15) - (tappiot x 5)'

Nimi Joukkue NimiTunnus Ottelut Voitot Tappiot Erotus Lajittelu-
pisteet
EräVoitot EräTappiot
Stiliyan Kolev GraPi 2 KolevStil 14 12 2 10 241 40 12
Richard Brander BK 3 BrandRich 12 10 2 8 206 33 10
Johan Eichhorn Maraton EichhJoha 13 10 3 7 188 33 16
Amir Alizadeh Smash 2 AlizaAmir 10 8 2 6 170 27 17
Mikko Olli HUT 3 OlliMikk 11 8 3 5 150 28 13
Mika Heiskanen Atlas 5 HeiskMika 14 9 5 4 138 33 25
Nuno Marttinen Maraton MarttNuno 2 2 0 2 130 6 2
Pasi Rajala BK 3 RajalPasi 10 7 3 4 130 24 14
Urho-Oskari Mustakorpi Smash 2 MustaUrho 5 4 1 3 115 12 6
Timo Myllykangas TIP-70 10 MyllyTimo 10 6 4 2 90 23 15
Yixin Yang PT Espoo 12 YangYixi 8 5 3 2 85 19 12
Kari Kekäläinen Maraton KekälKari 13 7 6 1 82 26 21
Heikki Pöri TIP-70 10 PöriHeik 13 7 6 1 82 28 25
Pasi Niittylä HUT 3 NiittPasi 11 6 5 1 74 25 21
Katrin Looke PT Espoo 12 LookeKatr 12 6 6 0 60 21 24
Stefan Friman BK 3 FrimaStef 5 3 2 1 55 10 9
Henry Heikkerö Smash 2 HeikkHenr 10 5 5 0 50 19 22
Tom Kiias BK 3 KiiasTom 8 4 4 0 40 15 13
Eleonoora Roosioks PT Espoo 12 RoosiEleo 14 6 8 -2 36 23 32
Pekka Häiväläinen Atlas 5 HäiväPekk 12 5 7 -2 24 18 26
Alisa Sinishin PT Espoo 12 SinisAlis 8 3 5 -2 -5 14 20
Risto Varpula TIP-70 10 VarpuRist 3 1 2 -1 -28 4 8
Arttu Helaseppä Smash 2 HelasArtt 3 1 2 -1 -28 4 8
Seppo Raiski GraPi 2 RaiskSepp 12 3 9 -6 -50 15 32
Hannu Aalto Atlas 5 AaltoHann 13 3 10 -7 -58 15 32
Petteri Vattulainen TIP-70 10 VattuPett 13 3 10 -7 -58 16 33
Ossi Ollikainen HUT 3 OllikOssi 5 1 4 -3 -65 7 12
Kimmo Lunden GraPi 2 LundeKimm 5 1 4 -3 -65 7 12
Pauli Väisänen GraPi 2 VäisäPaul 10 2 8 -6 -70 14 24
Paul Lindholm Maraton LindhPaul 10 2 8 -6 -70 12 26
Verner Voikar Smash 2 VoikaVern 3 0 3 -3 -115 0 9
Heikki Tuomainen BK 3 TuomaHeik 3 0 3 -3 -115 1 9
Nitija Thapa HUT 3 ThapaNiti 5 0 5 -5 -125 3 15

Sarjaohjelma

Huom! Sarjatulokset voi syöttää klikkaamalla Toiminnot-sarakkeen kynää.

Nro Pelipvm Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Kierros Toiminnot
1-5
02.11.2020 BK 3 GraPi 2 6 - 3 1
2-6
13.11.2020 TIP-70 10 PT Espoo 12 5 - 5 1
3-7
08.10.2020 Maraton Atlas 5 6 - 2 1
4-8
08.10.2020 HUT 3 Smash 2 6 - 3 1
6-1
09.10.2020 PT Espoo 12 BK 3 0 - 6 2
5-2
07.10.2020 GraPi 2 TIP-70 10 5 - 5 2
8-3
19.10.2020 Smash 2 Maraton 6 - 3 2
7-4
01.10.2020 Atlas 5 HUT 3 6 - 4 2
1-7
05.11.2020 BK 3 Atlas 5 6 - 1 3
2-8
27.10.2020 TIP-70 10 Smash 2 0 - 6 3
3-5
22.10.2020 Maraton GraPi 2 6 - 1 3
4-6
10.10.2020 - 30.10.2020
HUT 3 PT Espoo 12 0 - 0 3
8-1
09.11.2020 Smash 2 BK 3 5 - 5 4
7-2
03.11.2020 Atlas 5 TIP-70 10 6 - 4 4
6-3
02.11.2020 PT Espoo 12 Maraton 6 - 4 4
5-4
04.11.2020 GraPi 2 HUT 3 6 - 4 4
1-3
20.11.2020 BK 3 Maraton 4 - 6 5
2-4
10.11.2020 TIP-70 10 HUT 3 6 - 1 5
5-7
01.11.2020 - 20.11.2020
GraPi 2 Atlas 5 0 - 0 5
6-8
01.11.2020 - 20.11.2020
PT Espoo 12 Smash 2 0 - 0 5
4-1
10.11.2020 - 30.11.2020
HUT 3 BK 3 0 - 0 6
3-2
10.11.2020 - 30.11.2020
Maraton TIP-70 10 0 - 0 6
8-5
10.11.2020 - 30.11.2020
Smash 2 GraPi 2 0 - 0 6
7-6
19.11.2020 Atlas 5 PT Espoo 12 4 - 6 6
1-2
20.11.2020 - 10.12.2020
BK 3 TIP-70 10 0 - 0 7
3-4
20.11.2020 - 10.12.2020
Maraton HUT 3 0 - 0 7
5-6
30.09.2020 GraPi 2 PT Espoo 12 6 - 4 7
7-8
20.11.2020 - 10.12.2020
Atlas 5 Smash 2 0 - 0 7