Sarjat

Palaa takaisin

Lohko 3E

Kausi: 2021


Joukkueiden yhteystiedot

Toistaiseksi joukkueiden yhteystiedot löytyvät tästä tiedostosta

Jatkossa tarkoitus on liittää yhteystiedot suoraan joukkueen tietoihin, jotka avautuvat kun klikkaa joukkueen nimeä Sarjatilanne-taulukosta.


Sarjapäällikkö

TunnusNimiSähköposti

Sarjatilanne

Huom! Joukkueen yhdyshenkilön ja pelipaikan tiedot löytyvät klikkaamalla joukkueen nimeä.

Joukkue Alkupisteet Pelatut Voitot Tasan Tappiot Pisteet
KoKa 3 0 4 3 1 0 7
TuPy 2 0 4 2 2 0 6
UU 0 4 2 0 2 4
LeVi 0 4 1 1 2 3
Pallas 0 0 0 0 0 0
PT Espoo 8 0 0 0 0 0 0
SS 0 0 0 0 0 0
TuPy 3 0 4 0 0 4 0

Ottelutaulukko

  KoKa 3 TuPy 2 UU LeVi Pallas PT Espoo 8 SS TuPy 3
KoKa 3 ** 6-3 6-1
TuPy 2 5-5 ** 6-3
UU 3-6 ** 6-3 6-2
LeVi 5-5 ** 6-2
Pallas **
PT Espoo 8 **
SS **
TuPy 3 0-6 **

Pelaajataulukko

Pelaajataulukon lajittelupisteet lasketaan kaavalla '(((voitot - tappiot) / ottelut) x 100) + (voitot x 15) - (tappiot x 5)'

Nimi Joukkue NimiTunnus Ottelut Voitot Tappiot Erotus Lajittelu-
pisteet
EräVoitot EräTappiot
Janne Relander KoKa 3 RelanJann 10 9 1 8 210 28 8
Rami Laaksonen UU LaaksRami 12 10 2 8 206 32 11
Denis Fouxman KoKa 3 FouxmDeni 7 7 0 7 205 21 6
Mai Trung TuPy 2 TrungMai 9 8 1 7 192 26 8
Riku Andersson LeVi AnderRiku 11 7 4 3 112 25 21
Arttu Juvonen TuPy 2 JuvonArtt 10 6 4 2 90 23 19
Matti Haverinen TuPy 2 HaverMatt 6 4 2 2 83 15 10
Joona Lehtonen LeVi LehtoJoon 10 5 5 0 50 19 20
Mika Lappalainen KoKa 3 LappaMika 7 3 4 -1 11 11 14
Pertti Marjamäki UU MarjaPert 10 4 6 -2 10 17 19
Jukka Tamminen TuPy 3 TammiJukk 8 3 5 -2 -5 14 17
Mergim Kelmendi TuPy 2 KelmeMerg 9 3 6 -3 -18 13 21
Stefan Angelov TuPy 3 AngelStef 9 2 7 -5 -60 15 22
Jani Ruuskanen TuPy 3 RuuskJani 5 1 4 -3 -65 6 14
Miro Seitz KoKa 3 SeitzMiro 5 1 4 -3 -65 4 14
Jari Heikkilä TuPy 3 HeikkJari 6 1 5 -4 -76 6 17
Sauli Wagner UU WagneSaul 9 1 8 -7 -102 9 25
Kari Pakarinen LeVi PakarKari2 9 1 8 -7 -102 8 26

Sarjaohjelma

Huom! Sarjatulokset voi syöttää klikkaamalla Toiminnot-sarakkeen kynää.

Nro Pelipvm Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Kierros Toiminnot
1-5
28.11.2020 - 29.11.2020
KoKa 3 PT Espoo 8 0 - 0 1
2-6
28.11.2020 - 29.11.2020
LeVi SS 0 - 0 1
3-7
28.11.2020 - 29.11.2020
Pallas UU 0 - 0 1
4-8
28.11.2020 TuPy 2 TuPy 3 6 - 3 1
6-1
28.11.2020 - 29.11.2020
SS KoKa 3 0 - 0 2
5-2
28.11.2020 - 29.11.2020
PT Espoo 8 LeVi 0 - 0 2
8-3
28.11.2020 - 29.11.2020
TuPy 3 Pallas 0 - 0 2
7-4
28.11.2020 UU TuPy 2 3 - 6 2
1-7
28.11.2020 KoKa 3 UU 6 - 3 3
2-8
28.11.2020 LeVi TuPy 3 6 - 2 3
3-5
28.11.2020 - 29.11.2020
Pallas PT Espoo 8 0 - 0 3
4-6
28.11.2020 - 29.11.2020
TuPy 2 SS 0 - 0 3
8-1
28.11.2020 TuPy 3 KoKa 3 0 - 6 4
7-2
28.11.2020 UU LeVi 6 - 3 4
6-3
28.11.2020 - 29.11.2020
SS Pallas 0 - 0 4
5-4
28.11.2020 - 29.11.2020
PT Espoo 8 TuPy 2 0 - 0 4
1-3
28.11.2020 - 29.11.2020
KoKa 3 Pallas 0 - 0 5
2-4
28.11.2020 LeVi TuPy 2 5 - 5 5
5-7
28.11.2020 - 29.11.2020
PT Espoo 8 UU 0 - 0 5
6-8
28.11.2020 - 29.11.2020
SS TuPy 3 0 - 0 5
4-1
28.11.2020 TuPy 2 KoKa 3 5 - 5 6
3-2
28.11.2020 - 29.11.2020
Pallas LeVi 0 - 0 6
8-5
28.11.2020 - 29.11.2020
TuPy 3 PT Espoo 8 0 - 0 6
7-6
28.11.2020 - 29.11.2020
UU SS 0 - 0 6
1-2
28.11.2020 KoKa 3 LeVi 6 - 1 7
3-4
28.11.2020 - 29.11.2020
Pallas TuPy 2 0 - 0 7
5-6
28.11.2020 - 29.11.2020
PT Espoo 8 SS 0 - 0 7
7-8
28.11.2020 UU TuPy 3 6 - 2 7