Juniori EM 2019 videoita

JEM2019 Ostrava Main hall

Tässä suomalaisten pelejä:

RUIZ Francisco Miguel ESP – NAUMI Alex FIN 14.7.2019

NAUMI/PIHKALA FIN – BLINKA/FECO CZE/SVK 13.7.2019
VARABYOVA Veranika BLR – TITIEVSKAJA Aleksandra FIN 13.7.2019
PIHKALA Arttu FIN – SILVA Francisco POR 13.7.2019
ZUR MUHLEN Floris NED – NAUMI Alex FIN 13.7.2019
KOCJANCIC Mihael SLO – RÄSÄNEN Aleksi FIN 13.7.2019
KHOSRAVI Sam FIN – REDZIMSKI Milosz POL 13.7.2019

ÖZBEK/KARACA TUR – KHOSRAVI/TITIEVSKAJA FIN 12.7.2019
PIHKALA Arttu FIN – PROMBERGER Jonas AUT 12.7.2019
TSYHANOUSKI Mikhail BLR – STEIF Noah FIN 12.7.2019

Kadettipojat joukkue SUOMI – BOSNIA HERTSEGOVINA 11.7.2019:
KHOSRAVI Sam FIN – RAMLJAK Toni BIH
RÄSÄNEN Aleksi FIN – RAMLJAK Toni BIH
KHOSRAVI Sam FIN – PANDUREVIC Vladimir BIH

Junioripojat joukkue ITÄVALTA – SUOMI 11.7.2019:
KOLODZIEJCZYK Maciej AUT – STEIF Noah FIN
DILLON Adrian AUT – NAUMI Alex FIN
PROMBERGER Jonas AUT – PIHKALA Arttu FIN
KOLODZIEJCZYK Maciej AUT – NAUMI Alex FIN
DILLON Adrian AUT – STEIF Noah FIN

Junioripojat joukkue SUOMI – ISRAEL 10.7.2019:
NAUMI Alex FIN – GOREN Amit ISR
PIHKALA Arttu FIN – ISRAELI Tal ISR
STEIF Noah FIN – TILKIN Tal ISR
NAUMI Alex FIN – ISRAELI Tal ISR

Kadettipojat joukkue SUOMI – SLOVENIA 10.7.2019:
RÄSÄNEN Aleksi FIN – GOLTNIK Aljaz SLO
KHOSRAVI Sam FIN – KOCJANCIC Mihael SLO
RÄSÄNEN Aleksi FIN – KOCJANCIC Mihael SLO (Kiitos Arto!)
KHOSRAVI Sam FIN – GOLTNIK Aljaz SLO (Kiitos Arto!)

Junioripojat joukkue TANSKA – SUOMI 10.7.2019:
SIMONSEN Daniel DEN – PIHKALA Arttu FIN
SVENNINGSEN Peter DEN – NAUMI Alex FIN
EMBORG Mikkel DEN – STEIF Noah FIN

Kadettipojat joukkue SUOMI – LATVIA 9.7.2019:
KHOSRAVI Sam FIN – SPALIS Arturs LAT

Junioripojat joukkue SVEITSI – SUOMI 9.7.2019:
HARDMEIER Elias SUI – PIHKALA Arttu FIN
MOULLET Barish SUI – NAUMI Alex FIN
SCHARRER Mauro SUI – STEIF Noah FIN
HARDMEIER Elias SUI – NAUMI Alex FIN
MOULLET Barish SUI – PIHKALA Arttu FIN

Kadettipojat joukkue VALKO-VENÄJÄ – SUOMI 8.7.2019:
BELAKON Uladzimir BLR – KHOSRAVI Sam FIN
BELAKON/BELAKON BLR – RÄSÄNEN/KHOSRAVI FIN
BELAKON Viachaslau BLR – KHOSRAVI Sam FIN

Junioripojat joukkue MOLDOVA – SUOMI 8.7.2019:
URSU Vladislav MDA – PIHKALA Arttu FIN
COZMOLICI Felix MDA – NAUMI Alex FIN
TITOV Danila MDA – STEIF Noah FIN
URSU Vladislav MDA – NAUMI Alex FIN

Kadettipojat joukkue LIETTUA – SUOMI 8.7.2019:
LAKETCENKO Lukas LTU – RÄSÄNEN Aleksi FIN
KNEZIUS Gytis LTU – KHOSRAVI Sam FIN
KNEZIUS/LAKETCENKO LTU – RÄSÄNEN/KHOSRAVI FIN
LAKETCENKO Lukas LTU – KHOSRAVI Sam FIN

Kadettipojat joukkue SUOMI – NORJA 7.7.2019:
RÄSÄNEN Aleksi FIN – FROSETH Martin NOR

Junioripojat joukkue SUOMI – LIETTUA 7.7.2019:
STEIF Noah FIN – KLARENBEEK Eligius LTU
NAUMI Alex FIN – MECIONIS Vakaris LTU
PIHKALA Arttu FIN – SAMAKALJEVAS Vilius LTU
NAUMI Alex FIN – SAMAKALJEVAS Vilius LTU

Junioripojat joukkue SUOMI – BULGARIA 7.7.2019:
PIHKALA Arttu FIN – PETROV Martin BUL
NAUMI Alex FIN – KOTEV Radoslav BUL
STEIF Noah FIN – HRISTEV Hristo BUL

Vastaa