Sarjat

Palaa takaisin

Lohko 4PM

Kausi: 1920


Joukkueiden yhteystiedot

Toistaiseksi joukkueiden yhteystiedot löytyvät tästä tiedostosta

Jatkossa tarkoitus on liittää yhteystiedot suoraan joukkueen tietoihin, jotka avautuvat kun klikkaa joukkueen nimeä Sarjatilanne-taulukosta.


Sarjapäällikkö

TunnusNimiSähköposti
JulmaJuha Juha Julmala juha.julmala@gmail.com

Sarjatilanne

Huom! Joukkueen yhdyshenkilön ja pelipaikan tiedot löytyvät klikkaamalla joukkueen nimeä.

Joukkue Alkupisteet Pelatut Voitot Tasan Tappiot Pisteet
HarSpo 0 6 5 1 0 11
KoKu 2 0 7 5 0 2 10
KurVi 0 4 4 0 0 8
SeSi 0 6 3 1 2 7
YPTS 3 0 6 3 1 2 7
PeTo 0 8 2 2 4 6
YPTS 4 0 7 1 1 5 3
PeTo 2 0 8 0 0 8 0

Ottelutaulukko

  HarSpo KoKu 2 KurVi SeSi YPTS 3 PeTo YPTS 4 PeTo 2
HarSpo ** 6-2 6-2 6-2
KoKu 2 ** 3-6 6-4 6-3 6-0
KurVi ** 6-0 6-0
SeSi 5-5 ** 3-6 6-1
YPTS 3 3-6 ** 5-5 6-3
PeTo 3-6 2-6 ** 6-1
YPTS 4 0-6 4-6 5-5 ** 6-0
PeTo 2 1-6 0-6 0-6 1-6 **

Pelaajataulukko

Pelaajataulukon lajittelupisteet lasketaan kaavalla '(((voitot - tappiot) / ottelut) x 100) + (voitot x 15) - (tappiot x 5)'

Nimi Joukkue NimiTunnus Ottelut Voitot Tappiot Erotus Lajittelu-
pisteet
EräVoitot EräTappiot
Jesse Ikola KoKu 2 IkolaJess 16 13 3 10 242 44 23
Peter Norrbo KurVi NorrbPete 9 9 0 9 235 27 5
Mihai Girlea HarSpo GirleMiha 9 9 0 9 235 27 6
Elia Viljamaa YPTS 3 ViljaElia 15 12 3 9 225 37 19
Jyrki Pikkarainen HarSpo PikkaJyrk 8 8 0 8 220 24 1
Esa Wallius PeTo WalliEsa 19 13 6 7 201 41 28
Gideon Waljus KurVi WaljuGide 6 6 0 6 190 18 0
Tuomas Kallinki SeSi KalliTuom 13 10 3 7 188 33 15
Aleksi Ikola KoKu 2 IkolaAlek 18 12 6 6 183 41 34
Keijo Mäntyniemi KurVi MäntyKeij 9 7 2 5 150 24 11
Juha-Pekka Jukkala HarSpo JukkaJuha 11 7 4 3 112 25 17
Lars Edberg SeSi EdberLars 13 7 6 1 82 24 20
Toivo Määttälä YPTS 4 MäättToiv 16 8 8 0 80 34 26
Veeti Saarela YPTS 3 SaareVeet 16 8 8 0 80 29 32
Oskari Hakala HarSpo HakalOska 9 5 4 1 66 19 18
Pate Ikola KoKu 2 IkolaPate 18 8 10 -2 59 31 35
Kai Asunmaa PeTo AsunmKai 19 8 11 -3 50 36 39
Miika Toivonen YPTS 3 ToivoMiik 15 6 9 -3 25 25 30
Jukka Lindroos KurVi LindrJukk 2 1 1 0 10 4 3
Mika Vehkoja YPTS 4 VehkoMika 10 4 6 -2 10 15 22
Juha Julmala PeTo JulmaJuha 21 7 14 -7 2 38 48
Vesa-Matti Repetti SeSi RepetVesa 11 4 7 -3 -2 14 24
Pekka Övermark SeSi ÖvermPekk 11 4 7 -3 -2 19 26
Juha Virkkala YPTS 4 VirkkJuha 14 4 10 -6 -32 20 33
Antti Kuivinen PeTo 2 KuiviAntt 6 1 5 -4 -76 5 17
Toni Ranta-Ylitalo YPTS 4 RantaToni 11 2 9 -7 -78 13 28
Teemu Tyrväinen HarSpo TyrväTeem 7 1 6 -5 -86 9 20
Martti Kangas PeTo 2 KangaMart 10 1 9 -8 -110 6 27
Juhani Tevaniemi PeTo 2 TevanJuha 16 2 14 -12 -115 12 46
Pasi Kärki PeTo 2 KärkiPasi 16 0 16 -16 -180 7 48

Sarjaohjelma

Huom! Sarjatulokset voi syöttää klikkaamalla Toiminnot-sarakkeen kynää.

Nro Pelipvm Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Kierros Toiminnot
1-5
23.11.2019 HarSpo KoKu 2 6 - 2 1
2-6
23.11.2019 - 23.11.2019
KurVi SeSi 0 - 0 1
3-7
23.11.2019 YPTS 3 YPTS 4 6 - 3 1
4-8
17.11.2019 PeTo PeTo 2 6 - 1 1
6-1
23.11.2019 SeSi HarSpo 5 - 5 2
5-2
26.02.2020 KoKu 2 KurVi 3 - 6 2
8-3
23.11.2019 PeTo 2 YPTS 3 0 - 6 2
7-4
23.11.2019 YPTS 4 PeTo 5 - 5 2
1-7
23.11.2019 HarSpo YPTS 4 6 - 2 3
2-8
20.02.2020 KurVi PeTo 2 6 - 0 3
3-5
23.11.2019 YPTS 3 KoKu 2 3 - 6 3
4-6
23.11.2019 PeTo SeSi 2 - 6 3
8-1
23.11.2019 PeTo 2 HarSpo 1 - 6 4
7-2
15.02.2020 YPTS 4 KurVi 0 - 6 4
6-3
23.11.2019 SeSi YPTS 3 3 - 6 4
5-4
23.11.2019 KoKu 2 PeTo 6 - 3 4
1-3
24.11.2019 HarSpo YPTS 3 6 - 2 5
2-4
20.02.2020 KurVi PeTo 6 - 0 5
5-7
24.11.2019 KoKu 2 YPTS 4 6 - 0 5
6-8
24.11.2019 SeSi PeTo 2 6 - 1 5
4-1
24.11.2019 PeTo HarSpo 3 - 6 6
3-2
24.11.2019 - 24.11.2019
YPTS 3 KurVi 0 - 0 6
8-5
24.11.2019 PeTo 2 KoKu 2 0 - 6 6
7-6
24.11.2019 YPTS 4 SeSi 4 - 6 6
1-2
24.11.2019 - 24.11.2019
HarSpo KurVi 0 - 0 7
3-4
24.11.2019 YPTS 3 PeTo 5 - 5 7
5-6
24.11.2019 KoKu 2 SeSi 6 - 4 7
7-8
24.11.2019 YPTS 4 PeTo 2 6 - 0 7
8-4
20.02.2020 PeTo 2 PeTo 1 - 6 8
7-3
14.03.2019 - 14.03.2019
YPTS 4 YPTS 3 0 - 0 8
6-2
14.03.2019 - 14.03.2019
SeSi KurVi 0 - 0 8
5-1
14.03.2019 - 14.03.2019
KoKu 2 HarSpo 0 - 0 8
1-6
14.03.2019 - 14.03.2019
HarSpo SeSi 0 - 0 9
2-5
14.03.2019 - 14.03.2019
KurVi KoKu 2 0 - 0 9
3-8
14.03.2019 - 14.03.2019
YPTS 3 PeTo 2 0 - 0 9
4-7
14.03.2019 - 14.03.2019
PeTo YPTS 4 0 - 0 9
6-4
14.03.2019 - 14.03.2019
SeSi PeTo 0 - 0 10
5-3
14.03.2019 - 14.03.2019
KoKu 2 YPTS 3 0 - 0 10
8-2
14.03.2019 - 14.03.2019
PeTo 2 KurVi 0 - 0 10
7-1
14.03.2019 - 14.03.2019
YPTS 4 HarSpo 0 - 0 10
4-5
14.03.2019 - 14.03.2019
PeTo KoKu 2 0 - 0 11
3-6
14.03.2019 - 14.03.2019
YPTS 3 SeSi 0 - 0 11
2-7
14.03.2019 - 14.03.2019
KurVi YPTS 4 0 - 0 11
1-8
14.03.2019 - 14.03.2019
HarSpo PeTo 2 0 - 0 11
3-1
15.03.2019 - 15.03.2019
YPTS 3 HarSpo 0 - 0 12
4-2
15.03.2019 - 15.03.2019
PeTo KurVi 0 - 0 12
7-5
15.03.2019 - 15.03.2019
YPTS 4 KoKu 2 0 - 0 12
8-6
15.03.2019 - 15.03.2019
PeTo 2 SeSi 0 - 0 12
6-7
15.03.2019 - 15.03.2019
SeSi YPTS 4 0 - 0 13
5-8
15.03.2019 - 15.03.2019
KoKu 2 PeTo 2 0 - 0 13
2-3
15.03.2019 - 15.03.2019
KurVi YPTS 3 0 - 0 13
1-4
15.03.2019 - 15.03.2019
HarSpo PeTo 0 - 0 13
2-1
15.03.2019 - 15.03.2019
KurVi HarSpo 0 - 0 14
4-3
15.03.2019 - 15.03.2019
PeTo YPTS 3 0 - 0 14
6-5
15.03.2019 - 15.03.2019
SeSi KoKu 2 0 - 0 14
8-7
15.03.2019 - 15.03.2019
PeTo 2 YPTS 4 0 - 0 14